Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
artı, olamadık

Bir Artı Bir Olamadık

Eski 08-26-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bir Artı Bir Olamadık

Bildik ama bilmek yetmedi Bir artı bir eşittir iki olamadık Ne sen toplayabildin, ne ben Ne sen eksiltebildin ne de ben Eksiye düştük, artıya çıkamadık, sıfırda bile buluşamadık

Ne sen toplayabildin ikimizi, ne ben Bir de iki artı bir vardı aklımızda En basit toplama işlemini yapamayan biz bir basamak üste mi geçecektik utanmadan Sence, yapabilecek miydik? Yo, önce bir artı biri toplamalı Hatta, önce bir olabilmeli Ben eksiye düşünce sen nasıl benle toplanıp iki olabileceğini düşündün?

En iyisi sen kendi birin olarak kal, ben de kendi birim olarak yaşayayım Öyle daha iyi Ne eksiye düşüyorsun ne sıfırlanıyorsun ne de artınca küçükler az görünüyor gözüne

Evet, en iyisi bu Sen git bir olarak devam et hayatına, bırak bari bir olabileyim ben de Sıkıldım artık eksilerde gezmekten Üşümeyi bırak, donarak öleceğim bu gidişle

Biliyor musun, şu an titriyorum Üşümeler donmaya dönüşüyor Ellerimi hissetmiyorum ve ayaklarımı Ellerimden ayaklarımdan geç, damarlarımdan akan kan buz gibi Kanımı bırak, kanımı pompalayan ücram çatladı çatlayacak soğuktan

Artık dayanamıyor soğuk kan pompalamaya Soğuk bir bedende ne kadar hayatta kalabilir sıcak kalmaya muhtaç bir kalp Soğuktan donan bir yürek ne kadar kan pompalayabilecek? Pompaladığı kan buz gibi, yürek ha çatladı, ha çatlayacak

Biri bırak, beni bari sıfırda bırak Belki yeniden öğrenirim adım atmayı, yürümeyi Bir gün elbet ben de koşmayı başarırım Ama senle değil Senle eksiler artıları götürüyor Olmuyor bu matematik işlemi, olmuyor

Beni bende bırak Bırak ve kendi birini alıp bul sıcak bir kalp (Bırak ve kendi birini alıp sıcak bir kalp bul

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com