Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Mobilya & Ev Tekstili

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
imperteks, kumaş, minderi, plaj, taba, yer

100X100 İmperteks Kumaş Yer ve Plaj Minderi | Taba

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

• Plajda, bahçenizde veya evinizde şık bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz rahat ve kontorlu yer minderleri Tüm imperteks yer minderi serisi ürünlerimiz arka yüzü PVC kaplı 420D oxford dokuma su geçirmez ve yıkanabilir kumaşlardan üretilmiştir Yer minderlerimiz standart olarak iç astar ile sunulmaktadır Dolgu malzemesi olarak, yeni üretim yüksek densiteli gri sünger kırpığı kullanılmaktadır
  • Ürünlerin renk bütünlüğünü koruması açısından sürekli güneş ışığına maruz bırakılmaması tavsiye edilirÖlçüler :100 cm x 100 cmYükseklik : 20 cm (+/- 5%)Ağırlık : 3250 gr (+/- %5)Dolum Malzemesi:Yüksek densiteli kırpıntı gri süngerAmbalaj:Kumaş taşıma çantası

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 07092012
44,90 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com