Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Yazılım & Donanım > Program Tanıtımları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bedava, bilgisayarınızı, delayer, hızlandırır, indir, programı, startup, v23

Bilgisayarınızı %100 Hızlandırır, %100 Bedava; Startup Delayer V2.3 Programı İndir

Eski 10-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bilgisayarınızı %100 Hızlandırır, %100 Bedava; Startup Delayer V2.3 Programı İndir

Bilgisayarınızı %100 hızlandırır, %100 bedava; Startup Delayer v23

Startup Delayer v23

Bu program ile bilgisayarınızda öncelikli olmayan bazı programlarınızın sonra açılmasını organize eder ve bu şekilde bilgisayarınızın açılış hızlarını üst seviyelere çekersiniz

Programlar otomatik tespit edilir siz zahmet etmezsiniz

Size sadece sürelerini belirlemek düşer

Ek1: Kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgi

Aslında kullanılışı çok basit

Ne işe yaradığını bir örnekle anlatayım

Örn: ben bilgisayarı ilk açtıgımda öncelikle ses ve grafik dışında pek bir şey istemem Daha sonra ufak bir mail aşamasından sonra msn yi açarım (10 dk sonra fln) Bu durumda ilk olarak onun açılmasına gerek yok Ama her defasında da ben açmak istemiyorum Kendisi açılsın diyorum İşte bu örnekte oldugu gibi sürekli olan şeylerde sistemin en başta kasılarak süreyi uzatmasını istemiyorsak belirli aralıklarla öncelik sırasına göre bu programın diğerlerini açmasını ayarlıyoruz

Programı bildik usulde kuruyorsunuz Şifre falan istemiyor (Benim sunduğum tüm programlar gibi )

En son aşamada launch diyorsunuz

Size bir liste sunuluyor Ben bunlardan bahsedeyim şu an için

Hangi programı öncelikli olarak kullanıyorsanız Ona edit derseniz orada bir süre ayarı görürsünüz

O kısma ne kadar zaman sonra çalışmasını isterseniz onu yazıyorsunuz save diyorsunuz, o programla işiniz bitmiş oluyor Bu şekilde ayarlamalarınızı yaptıktan sonra yukarıda ki SD işaretine tıklayıp yeşil yaparsanız, grafik yada invisible dersiniz tercih sizin olay tmmdır

Bundan başka listede olmayan programları da program filesten bulup ekleyebilirsiniz Bunun için yapılması geregen artı işaretine basıp programı eklemek

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 65 MB

Dil: Ingilizce

Kısıtlama: Yok

Üretici: r2 Studios

LİNK EKLENDİ:

http://wwwr2comau/downloads/filesy_v30b318exe

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

çok saol teşekkür ederim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Teşekürler Allah Razı Olsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

Teşekürler Allah Razı Olsun sag ol

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

Teşekürler Allah Razı Olsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

merhaba arkadaşlar programla için teşekürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

kardesim lin gormuyorum yardim edersen sevinirim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

nerden indirecez bu porgrami yardim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #9
Prof. Dr. Sinsi

Link eklendi indirebilirsiniz veya

BURDAN

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #10
Prof. Dr. Sinsi

ilkercan Nickli Üyeden Alıntı

nerden indirecez bu porgrami yardim

Startup Delayer 23131 Beta

Tanıtım

Windows başlangıcında çalıştırılan yazılımlar windows ile aynı anda başlatılmaya çalışılır Windows başlangıcında oldukça fazla program varsa, her bir program başlayabilmek için CPU'dan kullanır Eğer her bir program bunları aynı anda yapmaya kalkışırsa, CPU bunların başlaması için yardımcı olacak ve yakında sistemin yavaşladığını göreceksiniz

Startup Delayer ile her bir program için windowstan ne kadar süre sonra başlayacağının ayarlarını yapabilirsiniz Windows hızlı açılır ve sonrasında başlangıç programlarınız çalışmaya başlarlar

Bir Örnek:
Diyelimki başlangıçta posta programı ve kişisel alarm saatiniz var Posta programını windowstan 10 saniye sonra açılmaya, alarm saatinizide 20 saniye sonra açılmaya ayarlayıp windowsun hızlı açılmasını sağlayabilir, diğer yazılımlarınızıda otomatik başlatabilirsiniz

Size: 964KB

Publisher: Visit Website

Release Date: 2008-03-03

Submit Date: 2008-03-03

Yükle

http://wwwr2comau/downloads/filesy_v23b131exe

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #11
Prof. Dr. Sinsi

Startup Delayer 30 Yapı 318

Startup Delayer, Windows açılışında çalışan yazılımları yönetmeye yarayan bir yazılımdır Bilindiği üzere Windows işletim sisteminin başlangıcı sırasından kendiliğinden açılan ve çalışmaya başlayan birçok yazılım olur Bunların birçoğu yararımıza olduğu gibi bazıları ise sistem performansımızı ve güvenliğimizi olumsuz yönde etkiler

Windows başlangıcında kendiliğinden açılan yazılımlar eğer fazla sayıda olursa Windows'un açılması uzun sürer, bu sürenin uzun olması kullanıcıları rahatsız ettiği gibi bazan oldukça fazla vakit kaybına yol açar O nedenle kendiliğinden açılan yazılımların en az sayıda olması bizim için her zaman iyidir Açılışta mutlaka başlamasını istemediğimiz yazılımları bu alandan kaldırmamız Windows'un açılışını oldukça hızlandıracaktır

Güvenlik açısından risk boyutu ise şöyledir; bazı zararlılar özellikle truva atları ve rootkit'ler sistem başlangıcına yerleşerek her Windows açılışında çalışır Bizler de bunun farkında olamayabiliriz Buraya yerleşen bu zararlı uygulamalar sistemimize birçok hasara yol açar

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 65 MB

Dil: Ingilizce

Kısıtlama: Yok

Üretici: r2 Studios

indirin

http://wwwr2comau/downloads/filesy_v30b318exe

Cevap: Bilgisayarınızı %100 hızlandırır, %100 bedava; Startup Delayer v23 Programı indir frmacil sayfa 2iki Cevap: Bilgisayarınızı %100 hızlandırır, %100 bedava; Startup Delayer v23 Programı indir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com