Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ihtiyar, kızıldereli

İhtiyar Kızıldereli ...

Eski 01-14-2008   #1
*KeDi KeSeN*
icon111

İhtiyar Kızıldereli ...

Filim ekibi Çölün Kızgın Güneşi Altında Çekim Yapmaktadır
Zor şartlar altında çalışırken, ihtiyar bir kızıldereli sete doğru yaklaşır ve yyönetmenin yanına giderek ; "Yağmur Yarın ! " der ve gider
Şaşıran yönetmen, ertesi gün yağan yağmuru hayretle izler
Bu sırada ihtiyar kızıldereli yine gelir ve "Fırtına yarın !" der ve yine aniden uzaklaşır
Gerçekten de Müthiş bir fırtına çıkar ve Çölü birbirine katar

Yönetmen Emreder: "Çabuk bana o kızıldereliyi getirin ! İstediği parayı verin O olmazsa bu filmi bitiremeyiz Adamlar kızıldereliyi bulurlar ancak yaşlı Apaçi birtürlü razı olmaz En sonunda teklif edilen 1,000,000 $ ı red edemez ve adamlarla birlikte kampa gelir 1 ay boyunca ihtiyar kızılderelinin söylediği herşey tutar Yağmur der yağmur Çöl fırtınası der çöl fırtınası Kavurucu sıcak der kavurucu sıcak
Yönetmen gayet memnun mesut durumda filmi çekmeye devam eder

Derken bir gün yaşlı kızıldereli susar ve hiçbirşey söylemez Yönetmen "Nasıl olsa geçer" diye düşünerek bekler 1 gün 2 gün 1hafta 1ay derken yönetmenin sabrı taşar ve kızıldereliyi bir kenara çeker öfkeyle sorar "Bana bak ! Sana bu iş için dünyanın parasını ödedim ! Eğer susmaya devam edersen , seni buradan atacağım en sonunda !"
Kızıl dereli omuzlarını silker; "Radyo Kırıldı!!!"

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com