Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
nefesimsin

Nefesimsin..

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Nefesimsin..

Söz ver
Bana söz ver
Bedenlerimiz ayrı olsa da, kalplerimiz bir,son nefesimizi verecek miyiz?
Bir Leyla-mecnun da biz olacak mıyız?

Gülüşümsün benim;öyle masum,öyle güzel,öyle içten ve kalbimden gelen bir tebessümsün
Kalbimsin benim;öyle güzel,öyle farklı,öyle bendesin ki ve ben ölünce bitecek olanımsın

Nefesim,yanında yürürken öyle mutluyum ki huzur doluyum Attığım(n) her adım biraz daha aşık ediyor (s)beni (b)sana , konuştuğum(n) her kelime biraz daha bağlıyor (s)beni (b)sana, öptüğüm(n) her an biraz daha (s)beni (b)senin kılıyor

Sen "benimsin" bendesin ve hep bende kalacak olansın
Bana aidsin, bende sana aidim

Her cümlen "ben"le başlayıp "sen"le bitiyor,
Her cümlem "sen"le başlayıp "ben"le bitiyor

Gece-gündüz her daim yanı başımdasın,seninle gözümü açıyorum gene seninle kapıyorumUyurken bile aklımdasın,kalbimdesin,bendesin,rüyalarımda bile benimlesin

Seni anlatmaya gücüm yetmiyor,bende ki seni sana,kalbine akıtacak kelime bulamıyorum Tam anlamıyla benim olduğunu,sana ait olduğumu,delicesine seni sevdiğimi,canımı ayaklarının altına gözümü kırpmadan sereceğimi,her bakışında içimdeki fırtınayı,bir gülüşüne bin ömrü feda edebileceğimi,leyla'nın mecnunu sevdiği gibi son nefesinde bile sevdiği gibi, benimde seni sevdiğimi anlatacak kelime yok nefesim,yok!

Nefesimmm
Sen benim mecnunumsun çöllere düşmesen de,
Gözlerinde ki aşk'ı gördükçe bin yıl çöller de aşk ile kıvranan bir bedenden bile üstünsün yüreğimde

Nefesimsin Son nefesimsin En değerlimsin

Seni çok seviyorum

alıntı

Forumacilcom Nefesimsin
Hakkında Nefesimsin

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com