Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dokunanlar, yüreğime

Yüreğime Dokunanlar.....

Eski 10-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yüreğime Dokunanlar.....

Oysa küçüklüğümden beri alışkındım ben ateşimin çıkmasına Annemin elini alnıma koyup ''ateşi var hala'' diye başucumda fısıldamasına Şimdilerde annem yine başucumda ''acısı var hala'' diyor Eli sol yanımda!

Alıntı Yaparak Cevapla

Yüreğime Dokunanlar.....

Eski 10-28-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Yüreğime Dokunanlar.....

Önceden olsa bırak gitsin aşk tek kişilik derdimKimi sevdiğin önemli değil, önemli olan sevme becerin derdimArtık öğrendim ki; kimi sevdiğin önemliymişUzun yolu göze alamayana kelebek olunmazmışNefesi yetmeyenle dipte hazine aranmazmışAşkın ibadetini bilmeyene bayram bağışlanmazmış
Alıntı Yaparak Cevapla

Yüreğime Dokunanlar.....

Eski 10-28-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Yüreğime Dokunanlar.....

Ne kadar küçük şeyler için ağlardık Bir tutam saç, bir oyuncak araba, bir bebek

Şimdi büyüdük, çok büyük olaylar bile ağlatmıyor bizi Ölümler,iflaslar,savaşlar

Şimdi daha mı güçlüyüz, yoksa daha mı alışkan? Hayatı öğrenmek alışmak mı acaba?

Alıntı Yaparak Cevapla

Yüreğime Dokunanlar.....

Eski 10-28-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

Yüreğime Dokunanlar.....

Belki de oyunların arkasına saklanmışım,Şehirler büyümüşde ben hep çocuk mu kalmışım,Yenilmezdi böyle zamansız,Gitmeseydi eğer bu yürekKirlenince olur ya niyet,Zor geliyor artık sevişmek,Tükenince mazeret,Aşk acıdan ibaretBelki ben hala masalların,Mutlu sonların etkisindeyim hala,İşte bu yüzden bıçak sırtlarına emanettir bu yürek,Aslında yalanların,farkındayım elbetAma görmezden geldim, Bilen bilir acıtır insanı gerçek
Alıntı Yaparak Cevapla

Yüreğime Dokunanlar.....

Eski 10-28-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

Yüreğime Dokunanlar.....

Hoşçakal" ıssızlığıyla kalmak nedir bilir misin?Tüm anlamlarını kaybetmiş bir alfabeyle, "Lütfen" kelimesini kekeleyebilirmisin? Defalarca yutkunarak ve direnmeye çabalayarak gözlerinisürüklemeye hazır sele, nasıl "Kendineiyi bak" denir bilir misin?"Sen de" dendiğinde çoktan dağılmışyanlarını saklayabilir misin? Aşkın ihanetini bile özleyecek kadar,Aşkı sevebilir misin?
Alıntı Yaparak Cevapla

Yüreğime Dokunanlar.....

Eski 10-28-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

Yüreğime Dokunanlar.....

Çok özledim bugün seni özlemin iliklerime işledi sevgili nefesim nefesini istiyo bir çırpıda teninde yok olmak istiyorum sevgili özledim seniHadi özlemime son ver artık Rüyalarımda görmekten yoruldum seniii

Özlediğim biri için yazmıştım

Alıntı Yaparak Cevapla

Yüreğime Dokunanlar.....

Eski 10-28-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

Yüreğime Dokunanlar.....

Tıpkı Sevilmeyen Bir Öğretmen Gibiydi Kalbim Parmak Kaldıranlara İnat, Hep Dersten Anlamayanları Seçti
Alıntı Yaparak Cevapla

Yüreğime Dokunanlar.....

Eski 10-28-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

Yüreğime Dokunanlar.....

Gitarın Tellerine Vurur Gibiydi; Sesinin İçimdeki Yankısı! Kimsenin Bilmediği Şarkıların Bestesini Ruhumda Sakladım;Sense Kulaktan Kulağa Dağıttın! Şimdi Dillerde DolanıyoruzAdımız Ayrılık,Şarkımız Hüsran Ve AğlamaklıŞarkımız Adını Senin Yüzün'den Aldı!
Alıntı Yaparak Cevapla

Yüreğime Dokunanlar.....

Eski 10-28-2012   #9
Prof. Dr. Sinsi

Yüreğime Dokunanlar.....

hani olmaz ya !

kelebek umutları eksem diyorum
mayısın son demlerinde
hazirana boyun eğen şu günlerde

Alıntı Yaparak Cevapla

Yüreğime Dokunanlar.....

Eski 10-28-2012   #10
Prof. Dr. Sinsi

Yüreğime Dokunanlar.....

Çocukken güneş olmak isterdimSonra anladım ki Eniyisi çocuk olmakÇünkü güneştensıcaktı kalbimBüyüdüm derkenYaşam denen ayazda üşüdüm Soğudu buza döndü kalbimNe güneş olabildimNe çocuk kalabildim

Alıntı Yaparak Cevapla

Yüreğime Dokunanlar.....

Eski 10-28-2012   #11
Prof. Dr. Sinsi

Yüreğime Dokunanlar.....

Sen sensizce git içimden hissetmiyim benden gidişin hadi yavaş git ayak seslerin gelmesin yüreğimi kanatmasın sevgili

Sessizce Giden sevgilime benden

Alıntı Yaparak Cevapla

Yüreğime Dokunanlar.....

Eski 10-28-2012   #12
Prof. Dr. Sinsi

Yüreğime Dokunanlar.....

Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin Ve unutma; kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin
Alıntı Yaparak Cevapla

Yüreğime Dokunanlar.....

Eski 10-28-2012   #13
Prof. Dr. Sinsi

Yüreğime Dokunanlar.....

Hadi sevgilim git artık bende yoruldum senden hakaretlerinden içimi terk et artık
Alıntı Yaparak Cevapla

Yüreğime Dokunanlar.....

Eski 10-28-2012   #14
Prof. Dr. Sinsi

Yüreğime Dokunanlar.....

Taşın altında kalır,, Lafın altında kalmam
Alıntı Yaparak Cevapla

Yüreğime Dokunanlar.....

Eski 10-28-2012   #15
Prof. Dr. Sinsi

Yüreğime Dokunanlar.....

Boşver be kalbimm
Kimse anlamasa da bilmesede yorgunluğunu
Yaradan bilir doğruluğunu

- Hz Mevlâna -

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com