Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Protesto Ediyorum !...

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gülde, koy

Bir Gülde Sen Koy!!!

Eski 06-23-2007   #1
tatia27
Icontr

Bir Gülde Sen Koy!!!

Türkiye teröre duyduğu tepki ile ayakta Kimileri şehit cenazesinde haykırıyor bu tepkiyi, kimi de sessizce lanet ediyor kan dökenlere

Şimdi o sessiz çoğunluk bir gül ile tepkisini ortaya koyuyor MSN'de nicklerin başına kondurulan güllerin bir anlamı var

"Sende teröre tepkini göster" diyenler bu "gül"lü protestoya çağırıyor herkesi Şöyle diyorlar wwwtamyerinet adresinde;

"Tunceli'de Şehit olan kardeşlerimiz için millet olarak hep beraber sesimizi duyuralım Tandoğan'da, Çağlayan'da gösterdiğimiz gücü onlar için de gösterelim Biz solan gül değil, gül koyalım nicklerimizin başına Artık Güllerimiz Solmasın NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE"

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-23-2007   #2
bukettt

az yada çok bu konuda bişiler yapalımçok üzülüyorum terör lanetine kurban wermeye eline sağlık
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-24-2007   #3
TEMUR38

bende duydum ama gülün onlara ne zararı var hatta hoşlarına bile gider bi düşünün ben birini öldürüyorum herkes msn ine gül koysun bana etkisi ne olur sizce daha aktif bişiler yapmamız lazım gülle olacak iş değil pretosto benim kendi düşüncem
:43:43BLACKROSE <3
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-24-2007   #4
ERen

bencede gülle olucak işler değil
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-28-2007   #5
tatia27

arkadaşlar bu elimizden geleni yada öle düşündüğümüz bu belayı protestonun başka yolunu biliyorsanız paylaşın bişeyler düşünelim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-29-2007   #6
Gözyaşı

Bu teröristleri çukura atıp hepsini yakmak lazım

Eski 06-29-2007   #7
_SiYaH_

eet benimde 4 msnim 3 ünde var gül

_APOCALYPTİCA_
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-01-2007   #8
TEMUR38
Icontr

Alıntı:
Gözyaşı tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bu teröristleri çukura atıp hepsini yakmak lazım
katılıyom abicim sonuna kadar

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-20-2007   #9
sengulum

ÜLKESİNE SEVEN ERMENİYİM DEMEZERMENİYİM DİYEN BU ŞEHRE GİREMEZ

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com