Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
açık, kamu, kasım, kurumları, okullar, resmi, tatil

10 Kasım Okullar Tatil Mi? 10 Kasım Resmi Tatil Mi, Kamu Kurumları Açık Mı?

Eski 11-06-2021   #1
Şengül Şirin

10 Kasım Okullar Tatil Mi? 10 Kasım Resmi Tatil Mi, Kamu Kurumları Açık Mı?

10 Kasım okullar tatil mi? 10 Kasım resmi tatil mi, kamu kurumları açık mı?

10 Kasım tatil mi, okul ve üniversiteler açık mı? Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 83'üncü yılında saygıyla ve özlemle anılacak 10 Kasım'a az bir süre kala öğrenciler ve veliler okulların tatil olup olmadığını sorgulamaya başladı

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 83'üncü yıl dönümünde anılacak Atatürk'ün ebediyete intikal ettiği 10 Kasım'ın resmi tatil olup olmadığı ise merak konusu oldu Peki, 10 Kasım okullar tatil mi? 10 Kasım resmi tatil mi?

10 KASIM TATİL Mİ, OKULLAR VE ÜNİVERSİTELER AÇIK MI?

10 Kasım resmi tatil değil Eğitim öğretim ile birlikte normal iş günü de devam edecek

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucu Ulu Önder Atatürk'ün çok sevdiği ülkesine ve hayata veda ettiği gündür 10 Kasım 1938 yılı 10 Kasım günü saat 9'u 5 geçe aramızdan ayrılan Atatürk o gün çeşitli etkinliklerle anılır 10-16 Kasım haftası; onun yurtseverliği, inkılap ve ilkelerinin anlatıldığı, radyo ve televizyonda Atatürk'ün konuşmalarının kendi sesinden dinletildiği, Atatürk'le ilgili filmlerin gösterildiği Atatürk'ün anıldığı hafta olarak Türk halkı tarafından kutlanır Atatürk'ün aramızdan ayrılığı gün, Anıtkabir ziyaret edilir, Ankara'da resmi tören yapılır Her 10 Kasım'da Türkiye'de yaşam durur ve bayraklar yarıya indirilir

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com