Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Resim Sergisi > Hayvanlar Alemi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kaplanım, rüyalarımı, sevgilicanım, süsleyen

Rüyalarımı Süsleyen Sevgili..Canım Kaplanım....

Eski 03-06-2008   #1
su perisi

Rüyalarımı Süsleyen Sevgili..Canım Kaplanım....

Müthiş bir sevgiliydi o Her genç kızın rüyasını süsleyen cinsten Beni her akşam pencerede beklerdi ne demek, ayak seslerimi duyar duymaz bulunduğu yerden kendini sokağa atar, evin bir üst sokağına çıkan basamakları hızla, nefes nefese tırmanır ve bana en bi güler yüzüyle hoş geldin derdi Adeta kucağıma fırlatırdı kendini Sonra birlikte inerdik sarmaş dolaş, akşama ne yiyeceğimizi, ne içeceğimizi planlar, daha sonra da kanepemize kıvrılırdık, yine sarmaş dolaş Hiç söz etmezdi kendi dertlerinden Varsa yoksa bendim Hayatta daha önce hiç bu kadar gözümün içine bakan, beni anlamaya çalışan sevgilim olmamıştı Başka bir sevgili aratmayan cinsinden bir sevgiliydi o Böyle bir mutluluktu onunla olmak

Güne birlikte başlanırdı Birlikte duş alınır, diş fırçalanır, ve birlikte kahvaltı edildikten sonra yola koyulunurdu O haytalığa gider, ben ise çalışmaya Ama bunu dert etmemeyi de o öğretti bana Onun varlığı, ve yanı başımdalığı yetmeliydi bana Bunu dillendirmişti birkaç kez

Komiklikler yapardı arada Salt ben güleyim neşeleneyim diye ne gevezelikler ederdiYaşına bile bakmazsızın kaç kez amuda kalkmıştı karşımda Birden bire olduğu yerden fırlar, havada akrobatik hareketler yapar, ve sonra tabii ki yine kucağıma düşerdi Ne yapayım, benim de talihim bu kadarmış der gibi bakardı suratıma sonradan

Hiç sesli soru sormazdı, özellikle, nasıl olduğuma dair Ama bakışlarında, ben eğer biraz neşeli değilsem, hep o aynı soru işareti olurdu Neden? Neyin var? Ne yapabilirim senin için? Bak, başımı koysam kucağına, gününün yorgunluğunu az da olsa alabilir miyim acaba? Bana lutufta bulunurdu varlığıyla adeta Beni en kısa zamanda, fazla kurcalamadan mutlu etmekti derdi Nasılsa dünyevi dertlere çözüm bulunmazdı O zaman, önemli olan, birlikte geçirilen o anı mutlu yaşamaktı

Öyle aklına gelen eline tabağını alıp yemeğini yemezdi bizim evde Mutlak birlikte oturulurdu sofraya Aile terbiyesi mükemmeldi Hiç şüphesiz, görmüş geçirmiş bir aileden geliyordu Sofra adabından da anlardı Kimden tuz, kimden şeker isteyeceğini bilir, benim gibi gaddar bir sofra arkadaşından hiçbir şey istememesi gerektiğini çoktan anlamış biri olarak çatal kaşığımı sabırla ağzıma götürüşümü seyreder, ve afiyet olsun dileklerini esirgemezdi Yıllar boyu sözünü etti bana, annesinin gençliğinde ona yedirdiği bol kolesterollü, yağlı tavuklardan ağzı sulanarak, ve yalvarırdı her defasında, ne olurdu sanki onlardan biraz daha yeseydi, dünya mı yıkılırdıAma işte ne yapayımBen de onu kendime saklamak istiyordum Yıllara, hastalıklara yenilmeyen bir aşk olsun istiyordum

Baş başa uyurduk biz onunla Yüz yüze, el ele Sanki bir de rüyalarımız karışırdı birbirine Salt sevgi ve huzur dolu uyku ve rüyalar Onunkinde garnitür olarak tabii ki birkaç tavuk olması ihtimal dahilindeydi Sabah uyanıp ta birbirimizin gözbebeklerinden aynı şeyi okuduğumuzda bilirdik ancak, bir diğerinin kıymetini

Kaplan Kedi, Kedi Kaplan

Şimdilerde FIV+ ve (kedi aids'si)
Ben Ona Hala Tapıyorum

Sema Öğünlü

Kaplan, 1 Ekim 2003 tarihinde gökyüzünde
bir melek oldu
Dünyaya bir misyonla gelmiş gibiydi
Bize mükemmel bir
öğretmen oldu
Son günlerinde bile
bizlere hastalığı ile
bir şeyler öğretti
Huzur içinde uyu
Seni çok seviyoruz

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Rüyalarımı Süsleyen Sevgili..Canım Kaplanım....

Eski 03-06-2008   #2
Gözyaşı

Çok anlamlı teşekkürler su perisi hanımefendi

Eski 03-06-2008   #3
su perisi

Bir Kedimiz (Nazlı) olduğu için bu konular benim için çok değerli Teşekkürler Gözyaşı:43:43

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-06-2008   #4
suskun

Değerli Paylaşımın için teşekkürler su perisi:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-06-2008   #5
Gözyaşı

Benim ninem yıllardır kedi besliyor ben ev kedilerini çok seviyorum bi tanesi vardı iki ayak üstüne kalkıyordu çağırdım mı geliyordu peşimden onu öldürmüşler çok üzüldüm ben bu satanistlerden de nefret ediyorum kedilere zarar verdikleri için her hayvanı korusak çok ii olur tekrardan yorum güzel bi konu olduğu için

Eski 03-06-2008   #6
su perisi

Bizim Nazlı kedimizde iki ayak üstünde durup Suskunun kollarına zıplıyo suskun atiyo nazlı tekrar zıplıyo, görseniz feci oyuncu nazlı kızımız, teşekkürler gözyaşı:43:43

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-06-2008   #7
hayko26

paylaşım için teşekkürler

Eski 03-11-2008   #8
su perisi

önemli değil

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-11-2008   #9
inci_tanesi

paylaşmn içn saol su perisi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-27-2008   #10
su perisi

İnci_tanesi teşekkürler İmzandaki kedişlerde harika bu arada

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-12-2008   #11
signum

ya arkadas sanki cocugu olmus tovbe tovbe bu kadin kesi rahatsiz tahtasi eksik resmen ne misyonu vardi acaba seni delirtmis misyon tamam yani
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-17-2008   #12
sonic

Alıntı:
Gözyaşı tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Benim ninem yıllardır kedi besliyor ben ev kedilerini çok seviyorum bi tanesi vardı iki ayak üstüne kalkıyordu çağırdım mı geliyordu peşimden onu öldürmüşler çok üzüldüm ben bu satanistlerden de nefret ediyorum kedilere zarar verdikleri için her hayvanı korusak çok ii olur tekrardan yorum güzel bi konu olduğu için
Pisler ya şunların kökünü kurutçaksın şu kedi şe yapanların

-----Usta Oyuncu-----
Pc sorunlarınız için İrtibata Geçin
--
Yıllar Sonra Sonic geri döndüüü
[forumsinsi]
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-21-2008   #13
detay

yazık ya kaplana acıdım emegine saglık
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-26-2008   #14
inci_tanesi

=) tekrardan teşekkürler su perisi (=

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com