Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Geyik Odası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
mini, tiyatro

Mini Tiyatro

Eski 03-21-2007   #1
flipper

Mini Tiyatro

Konu açan, mekan ve kahramanları tanıtıyor, doğaçlama usulü diyologlarla devam ediyor
Başlatıyorum
Mütavazi bir aile, eve yeni bilgisayar almışlardır, hepsi yeni heves Adam işyerinde de nettedir hep işler kesattır, çocuklar okumaktadır, kadın koca gün bilgisar başında, afedersiniz evi b götürmektedir Evde hep hazır yiyecekler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-21-2007   #2
flipper

Kadın- Kızım zil çalıyor git bak baban geldi galiba, şimdi biraz geciksek kaçar bu masadakiler 8-2 öndeyiz
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-21-2007   #3
virüs

adam zaten duraklat butonuna basıp eve gelmiştir hemen bilgisayar başına oturmak ister
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-21-2007   #4
flipper

zaten dükkandan gelirken hamle sırası ondadır duraklat butonuna basmıştır, kan ter içinde eve gelir
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-21-2007   #5
virüs

bilgisayar başına oturmak ister hemen fakat bir sürpsizle karşılaşır karısı çoktan çöreklenmiş :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-21-2007   #6
flipper

- hanım kalk hadi çabuk, yemeği de getirin valla işler çok sıkışıktı bugün canım çıktı, müşteri kaynıyordu(yalannnnn, sinek avladı, zaten hep olkey başındaydı)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-21-2007   #7
virüs

kadından cevap
-ya bir dur hayatım fırsat bulamadım zaten bütün gün yemek yapmaktan kettla su koydum, pirinç haşladım, masadada yapraklar var koy arasına ye

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-21-2007   #8
flipper

neee? sarma mı var ha yaşaaaa! ne de beceriklisin ne zaman sardın?
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-21-2007   #9
virüs

-açıkçası sarma kısmına vakit kalmadıçünkü üç ortim masadan kaçtı onları bekledim
dediğim gibi malzeme hazır ve pişmiş sadece sarma kısmını yapıvereceksin

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-21-2007   #10
flipper

(adam içinden)-" ya şu kadın zaten keçi gibi inat şimdi sarmayı mesele edersem kalkmaz ordan ya benim orti kaçrı mı acaba, kırk yılda bir de şansım vardı, bayandı galiba orti, ikidebir süpersin diyordu açtıkça eli, kişiliğimi buldum yaaa"
Çaresiz, piriç lapasını yaprağa koyar, sarıp yer
- eline sağlık canım çok güzel olmuş, hadi sen yorulmuşsundur kalk da biraz ben oturayım hee,sen bi de çay demle,

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-21-2007   #11
virüs

kadın ondan hiç aşağı kalmaz
-oldu ben bütün gün evi derleyip toplayıp yemek yapayımçocuklara bakayımsaçımı süpürge edeyimsen iki dakika eğlenmeme izin vermeneymiş yorulumuşmuşum!külliyen yalan
eğer çay istiyorsan az önce dediğim gibi kettlda su var orada bir yerdede poşet çay olacaktısal bardağın içine iç

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-21-2007   #12
flipper

(adam içinden- tabi aleni söylemeye yürek ister) - saçını süpürgeymiş, süpürge eski radyolar gibi çatı katında, yemek dersen hergece domates soslu makarna, şimdi sarmaymış, yaprak pirinç
_ ya bak pazarlık edelim yenilirsen hırstan, yenersen keyiften devam yok tamammı , zaten erken yatacağım az izin var yaaa sen oturursun zaten sabaha kadar, kızım senin dersin yok mu oyun seyrediyorsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-21-2007   #13
virüs

kızı:
-baba sen neden bahsediyorsun ne dersi ne okeyi annem çiftten dışarı dönüyor çıkamazzaten çıksa bile sen oturamazsın msn de arkadaş bekliyorders çalışacağız:Pbu arada alttan bir ses "romantik_kalp_18 oturum açtı"

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-21-2007   #14
flipper

adam söylenir- hay akılsız kafa, ne işin var tabakhaneye yetiştirir gibi eve koşarsın, ne güzel muhabbet de sarmıştı ortiyle, şirine miydi neydi Acaba bişey unuttum deyip dükkana geri mi gitsem, bunlar aman vermez şimdi bana
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-21-2007   #15
virüs

adam sonunda kararını verir
-ya hanım ben dükkanda telefonumu unutmuşum bir koşu gidip alayım geleyim
kadın adamın suratına bile bakmadan:
tmm tmm hayatım(içinden:aman bi git başımdan da nereye gidersen git)
adam evden çıkar aklı hala şirinenin o eli bitirince tebriklerrrrrrrr,brawooooo diye yazdığı mesajlardadır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com