Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Geyik Odası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hayal, haydi, kurmaya

Haydi Hayal Kurmaya..

Eski 05-16-2007   #1
börtücan

Haydi Hayal Kurmaya..

Arkadaşlar gelin bir hayal kuralım
Hiç olmasa bir an olsun şu hayatın kötülüklerınden aynı dili konuşupta birbirini anlamayanladan uzak bir hayal kuralım
bakalım en ilginç hayali kim kuracak

Sizden tek istediğim genel "sağlık mutluluk refah" gibi dilekler değilde size özel hayaller kurmanız
Şimdiden katılanlara teşekkür ederim

İlk ben başlayayım benim hayalim;
şu anda Didim'de kumsalda şezlongda güneşleniyo olmak elime de bir kitap konduralım mesela hala okumaya fırsat bulamadığım hitlerin yahudi askerleri kitabım,bir yandan denizin sesi offfffff offfffffff süper oldu ya elime de şöyle buz gibi bir ıce tea kondurduk mu değmeyin keyfimeA son bi şey daha sevgilim de yanımda olsa hiç fena olmaz yane
:sweatdrop:

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-16-2007   #2
mate

Çok büyük değil benim hayallerim
Şöyle havalarda harika iken işlerden ve hayatın karmaşasından uzak bir dağ evinde yeşillikler içinde tek başıma zaman geçirmeyi istiyorummmmm!!!!!!

Bide şu an için bir hayalım var bi araba kiralayıp seninle şöyle sapanca gölünün kıyısına gidip bol bol yoldan geçenlerin dedikodusunu yapalım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-16-2007   #3
pesimistt

şöle bi matematiği bi fiziği kurtatrsam sona okullar tatil olsa we sessiz sakin bi ortamda olsam kafa dinlemek içinsona istediim kişi yanmda olsasona denis kum güneş üçü bi arada olsa pfff ne hayallerm war da işte olmuoki :d
amaaan hayal kurmak bedawa nası olsa dimi arkadaşlar :D:D

Rüyalarıma gel
Umutlarıma gel
Süsle yine

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-16-2007   #4
ati_gs_ceza_ati

kavuşmak kavuşmak ve geriye dönebilmek
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-16-2007   #5
bessraa

pppffhhh yaahh shuandaa keshqee
okull bithmish ollsaa yasslıqta ollsamm ='(((
gcen sene gördügüm insanlları(applla annadın sn onu=)))göriiimm
denisin sshooofff shhoofff sesini duymaaııı össlledimm :((

TaPaRsAn TePiLiRsİn , TePeRsEn TaPıLıRsIn
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-16-2007   #6
black_R-O-S-E

tam deniz henarında bi evim olsa(şirin sakin ve huzurlu)ben orda kafa dinleerken tam herşeyden kurtulmuş mutluyken canımdan çok sevdiğim bi o kadarda nefret ettiğim eski sevgilim gesse kapıyı açsam ilk önce dinlesem sonra herşeyin intikamını alırcasına suratına tükürüp kapıyı çarpabilsem :))) ne ii olurdu (biraz uçtum ama ossun)

Eski 05-16-2007   #7
RaHaTSiZ

~~ ßiri pat çat küt diye karşıma çıKsa ßen sana aşığım dese :D Hadi Lennn Desem ona ne güzeL oLurdu :)) ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-17-2007   #8
Gözyaşı

Benim hayalimde başka bir evren olsa oraya gitmek

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com