Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Geyik Odası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
komik, senaryosu, ölüm

En Komik Ölüm Senaryosu ?

Eski 05-13-2007   #1
RaHaTSiZ

En Komik Ölüm Senaryosu ?

~~ Kısa yada uzun ßir senaryo NasıL ölsek ilginç oLur ?

~~ YıLLardır neTten DoLaşan şöyle ßir Efsana Vardır ~~

1998'de bir Fransız oldukça karmaşık bi intihar girişiminde bulunduBir deniz kıyısında yüksek bir yamacın tepesine çıkıp boynuna bir ip bağladı, ipi de büyük bir kayaya bağladı Sonra zehir içti ve kendini ateşe verdi Uçurumdan atlarken de tabancayla kafasına ateş etti! Ama devamı daha ilginç Çünkü kurşun onu ıskalayıp ipi kesti, böylece adam suya düştügünde asılı kalmadı Soguk su yanan elbiselerini söndürmekle kalmadı aynı zamanda onu şoka sokarak yuttugu zehri kusmasını sagladı Sudan bi balıkçı tarafından çıkarılıp hastahaneye götürülen adam orada hipotermi (vücut ısısının aşırı düşmesi)den dolayı öldü

~~ ßunun gibi, yaratıcılığınızı konuşturun ßu ßöLümde ~~

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-13-2007   #2
Mel!!ke

Ölm İŞte İnsnn İstemesyle Olmuo SĞl
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-13-2007   #3
angelesdream

inanamıyorum yasen gel ölüm nasıl bul adamıinanılacak gibi değilçok şaşırdımsağol rahatsız
ben ölümden fena halde tırstığım için senaryo falan yazamıyacağım rahatsızkusuruma bakmazsın artık benım yerıme sen yaz:))hakkımı snaa veriyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-13-2007   #4
doctor88

öle yada böle amacına ulaşmısshem yazıp hem oynayamamıs ama
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-13-2007   #5
RaHaTSiZ

Yau arkadasLAr ßurda ßeLirttiğim temayı kavrayamamışsınız Sanrım Eğlence oLsun diye ; komik ölüm senaryoları üreteLim dedim ve ßirde örnek verDim ßu ßi haßer deiL ya :) ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-13-2007   #6
doctor88

abi o zman bi kırmızı ferrariyle aysun kayacıyla gezerken lastik patlasatabii ibre 350yi felan gösterdigi için takla atsakbizde içinde ölesonra kendi hayatımı tehlikeye atıp onu arabadan cıkarsammbu arada cebimdeki cakmak düşür kıvılcım yapsa depodan sızan benzimle araba havaya ucsabizde o saskınlıkla korkuyla(ben heyecanla)arabaya bakarken kalp krızınden giderim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-13-2007   #7
angelesdream

:))) hyey allahım yaa:))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-13-2007   #8
RaHaTSiZ

eFerim doktor :) ßunun gißi işTe konumuz ßudur :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-13-2007   #9
Mel!!ke

Ya Tamam Oyunda Senn YazdĞn Senaryo BÖle Bİ Senryo Vr Senn Dİİl Yanİ Bu
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-13-2007   #10
doctor88

Alıntı:
RaHaTSiZ tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
eFerim doktor :) ßunun gißi işTe konumuz ßudur :)
iki dakkada öldürdün be abi bizi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-13-2007   #11
RaHaTSiZ

~~ Mel!!ke Türkçe Konuşuyorum ßen sanırım Yada Sen farkLı ßir diLde anLıyorsun O yazdığım ßana aiT demedim zaten, tekrar ßakarmısın yukarı üstünde "YıLLardır neTten DoLaşan şöyle ßir Efsana Vardır " O örneğe dayanarak herKesin ßu konu aLtına komik ölüm senaryoLArını yazmaLArını isTedim ßudur ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-13-2007   #12
doctor88

Alıntı:
RaHaTSiZ tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
~~ Mel!!ke Türkçe Konuşuyorum ßen sanırım Yada Sen farkLı ßir diLde anLıyorsun O yazdığım ßana aiT demedim zaten, tekrar ßakarmısın yukarı üstünde "YıLLardır neTten DoLaşan şöyle ßir Efsana Vardır " O örneğe dayanarak herKesin ßu konu aLtına komik ölüm senaryoLArını yazmaLArını isTedim ßudur ~~
kendi adına bitene yazsana kardeşim görelim nasıl ölünürmüş

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-13-2007   #13
servet027

fenerbahçe-galatasray derbi durum kritik bir fenerbahçe cumhuriyeti vatandaşı olarak ben maçı seyrediyorum çok ilginç goller yiyoruz bir bakmışızki maç bitmiş fener-0 galatasaray-6 tam ölecekken bu korkunç kabustan uyanıyorum ve oh be rüya diyorum
bat gazeteyi elime aldığımda bir bakıyorum ki ferner - 6 galatasray-0 yüzümde bir tebessüm ve ben mutluluktan ölüyorum?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-13-2007   #14
Mel!!ke

(TAMAM RAHATSIZ PARDON GRMDM)
Dünyada, kayitlara geçmis en ilginçgerçeklesen ölüm; çok ilginç üstelik yakin tarihten 1996 yili Bizde oldugu gibi Yunanistan da yaz döneminde orman yanginlariyla bogusuyordu Yunanistan itfaiye ekibi büyük bir yangini söndürmüs ama oldukça genis bir alani da kurtaramamislardi Yangin sonrasi uzmanlar, yanan alanda arastirma yaparken, gördükleri karsisinda küçük dillerini yutarlar Görünen, denizden bir kaç kilometre uzakta ve yüksekte olmasina karsin yanmis bir balikadamdir Snorkeli ve zipkini da elindedir üstelik Sen, balik avlamak için denize dal Sonra bir yangin söndürme helikopteri gelip seni çeksin ve yanginin üzerine biraksin

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-15-2007   #15
YOLKESER

Size gerçekten komik bi ölüm senaryosu sölimm

Bir fil bakıcısı, fil uslu durmadığı için file mushil ilacı veriyor, aradan 5-10 dk geçtikten sonra talihsizlik bu ya, adam file mushil verdiini unutuyor ve fili temizlerken tam arkasına geçtiğinde fil dışkısını yapıyor ve adam dışkının altında kalıyor ve boğularak ölüyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com