Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Videolar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kadınlara, silah, verilmez

Kadınlara Neden Silah Verilmez

Eski 01-19-2010   #1
VANDETTA

Kadınlara Neden Silah Verilmez

[FLASH]http://wwwizlesenecom/embedplayerswf?video=1496669" wmode="window" bgcolor="#000000" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" menu="false[/FLASH]

İzlesenecom : Video - kadına neden silah verilmez :?

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Kadınlara Neden Silah Verilmez

Eski 01-19-2010   #2
[KAPLAN]

İzlerken oldukça keyif aldım :) Ancak Karadeniz kadınını listenin dışında tutmak gerek

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-19-2010   #3
Aragorn561

sakın vermeyin silah milah

zevk için kurşuna dizerler valla

teşekkürler kaplan abi ve VANDETTA abi

Eski 01-19-2010   #4
VANDETTA

Valla bir ara bizimkileri bunların dışında tutmak lazım diye bi not düşmek gelmişti içimde KAPLAN,neyseki benim üşengeçliğimi sen tamamladın

Ama yeri gelmişken kendimin bi rezilliğini anlatmak istiyorum;

Askerden 2-3 sene önce 4 kafadar oturuyoruz saat 7 gibi dedik hadi gidelim Of'a çıktık yola gittik,dönüşte araba bulamadık bizimkileri de arayamıyoruz,giderken izin vermezler diye kaçarak gitmiştik,yaklaşık 7 km yolu kah o çay fabrikasının köpeği saldıracak kah buradan bi çakal çıkacak diye diye yürüdük gecenin 11:00 den sonra,ana yoldan içeri döndük artık tırmanıyoruz tam evi anayoldan yukarı yarıladık birine denk geldik düğün varmış bir yerde oda fırsattan istifade almış eline bombalıyı saydırıyor yanaşdım sa as siz kimun uşasunuz kimlerdensunuz sorularını geçince,dayı silahında güzelmiş dedim,istersen at dedi dodurdu verdi ama elime bombalıyı ilk defa alıyorum ilk herifi gördüğümde silahı çapraz şekilde belinin hizasında tutuyordu bende öyle yaptım ve tetiği çektim saniye içerisinde bacağımda bir ağrıki sormayın ama çaktırmıyorum herife uzattım silahı boşalt boşalt hepsini diyo,yok dayı yaaa sanada fazla zararımız dokunmasın dedim,bilmiyor ki herif bacak pert olmuş,iyi geceler diyip virajı dönünce yandım uşaklar diyip eve kadar sek sek oynar gibi çıktım,diyeceğim o ki bu videodaki teyzem kadar olamadım o zamanlar:)

Ama söylemesi ayıp M1'le acemi birliğinde birinciydim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-19-2010   #5
KRDNZ

Köyde evinde erkek olmayan kadınlar silah atıyorlardı her akşam etraftaki yabani hayvanları kaçırmak için Bende bir karadenizliyim amaaaa yanımda bi erkek olmadan asla cesaret edemem herhalde:)

Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imânı boğar,
'Medeniyyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Ey ŞaiR! Bana Yağmurdan bahsetme, yağdır
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-19-2010   #6
[KAPLAN]

:) Sen bizleri güldürdün, Allah da seni güldürsün Sevgili Vandetta Öyle durumlarda şüphesiz delikanlılıktan aman vermemek en güzeli :) Dahası o silahı çoğu kişinin eline versen, bacağı dağıtmak bir yana kafayı da gözü de yarabilirdi :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com