Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Bilim Teknik ve Teknoloji Merkezi > Cep Telefonları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çiğ, donusumu, k750 or w800

%100 K750/W800 Donusumu Cid 36

Eski 08-01-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

%100 K750/W800 Donusumu Cid 36

Arkadaşlar Herkesin Bildiği Uzere K750 Flasher Cogu Kısıye Sıkıntı Verıyodur Birçok Forumda Okudum Herkes Benım Cektıgım Sıkıntıyı Yanı Flasher'a Telefonu Okutamama Ve Telefonun acılması gıbı Sıkıntılar Yasıyor

Bende 4 gundur Bununla Ugrasıyodum En sonunda Farklı Bor Yontem Ile Telefonumu Duzelttım ve Bunları Benım Gıbı Bu Sorunları Ceken Cid36 kullanıcılarına Anlatmak Da Bana Farz Olmustur diye dusunuyorum

Arkadaşlar Diğer Yontemlerı Yaparken Cektıgınız Sıkıntılar Yoq Bırden Fazla Programda Yoq Sadece Ve Sadece 3 Adım

Eğer Anlattıklarımı Tek Tek Yapacak Olursanız Hata Yapma Olasılıgınız Yoq Bu Anlatımda

Şimdi Gerekli Dosyaları İndireceğiz Dier Anlatımdakı Dosyaları Kullanacagız
Upload Edenlere Saygılar

Alıntı:
Main Dosyası - Fs Dosyası - Xs 12V
Bu dosyaların Tamamını Indırıp Bi Klasore Cıkarın Ondan Snra Eklentıye Ekledıgım Own Custpack klasorunu Dırekt xs++ 'nın klasorune cıkarın

ve artık İşleme Hazırsınız!

Xs Programını Acıyoruz Ve ust kutuda usb seçili iken start'a Basıyoruz ve Batarya'sını Cıkarıp Taktıgımız Telefonu C'ye Basılı Tutarak XSye okutuyoruz

alta solda cid49 yazan yerın sizde cid 36 oldugunu gordukten snra artık ısleme hazırsınız Demektir(telefonu Sokmuyoruz)Altta Configuratıon Bolumunden Flas'ı Secıyoruz

Resimde Gördünüz gibi Flash Main Kısmını Tıkladıktan snra Sıze Verdıgım Main Dosyasını Secıceksınız ve flasha Tıklayacaksınız

Bu resimde İşaretlenmiş Olan Disconnected!,,unplug the phone yazısını Gordukten snra telefonumuzu cıkaracazve bataryayı cıkarıp Takıcazdaha sonra start'a basarak gene C'ye basılı Tutarak Xs'ye Okutacaz Daha Sonra

bu seder flash file sistem sekmesıne tıklayarak sıze verdıgım fs dosyasını flasha basarak yukluyorsunuz

tekrar Disconnected!,,unplug the phone yazısını Gordukten snra telefonumuzu cıkaracazbatarayı sokup takıp ve programı kapatıp acıp starta basıp C'ye basılı Tutarak Telı Baglıyorsunuz

Bu sefer size verdıgım ve sızın xs klasorune yukledıgınız own custpack dosyasını yukluyecez

İşte Bunlar Secili iken Flasa Tıklıyoruz ve unplug the phone yazısı geldıkten snra Telefonumuzu Sokup Batarya'yı cıkarıp Takıyoruz Ve kemerlerımızı Baglıyoruz Cunku Artık Bu işlemlerin Tamamını Eksıksız Yaptıysanız W800i'nize Kavustunuz Demektir

Teli açın deneyın açılmazsa Buraya Yazın Ama Oyle Bir İhtimal Vermıyorum

(lütfen Cid 49 Lar Bu yontemı Denemesın Sıtedekı Cid 49 Anlatımı Gayet Saglam Calısmaktadır Onu Da Denedım!:)

Site Yonetıcılerınden Rıcam Konunun Sabitlenmesidir VE Bu Yontem Benım Bulusum Oldugundan Bureska İmzasının Kalkmasını İstemiyorum Lütfen Emeğe Saygı Arkadaşlar!

eklenti

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com