Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bakanlığı, başvuru, devlet, eğitim, geçiş, geçişler, kurumlarına, kurumlarından, liselerine, milli, nakil, ortaöğretim, resmi, süresi, tarafınd, uzatıldı, özel, özelden

Özelden Devlet Liselerine Geçiş Süresi Uzatıldı Özel Ortaöğretim Kurumlarından Resmi Ortaöğretim Kurumlarına Nakil ve Geçişler Için Başvuru Süresi, Milli Eğitim Bakanlığı Tarafınd

Eski 07-17-2014   #1
Şengül Şirin

Özelden Devlet Liselerine Geçiş Süresi Uzatıldı Özel Ortaöğretim Kurumlarından Resmi Ortaöğretim Kurumlarına Nakil ve Geçişler Için Başvuru Süresi, Milli Eğitim Bakanlığı Tarafınd

Özelden devlet liselerine geçiş süresi uzatıldı
Özel ortaöğretim kurumlarından resmi ortaöğretim kurumlarına nakil ve geçişler için başvuru süresi, milli Eğitim Bakanlığı tarafından 30 Eylül'e kadar uzatıldı

Milli Eğitim Bakanlığınca illere gönderilen yazıyla özel ortaöğretim kurumlarından ayrılmak zorunda kalan ya da bırakılan öğrencilerin MEB'e bağlı resmi ortaöğretim kurumlarına nakil ve geçişlerinin Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın onayıyla 2013-2014 ders yılı bitimine kadar il milli eğitim müdürlükleri tarafından e-okul sistemi üzerinden gerçekleştirildiği belirtildi
Yazıda, yaşanan süreçte nakil ve geçiş başvurusu yapamayan, süreçten sonradan haberdar olan veya eğitim ve öğretimin bölünmemesi için 2013-2014 ders yılının bitiminden sonra nakil olmak isteyen öğrencilerin bulunması nedeniyle başvuru süresinin uzatılması yönünde yazılı, sözlü ve elektronik ortamda talepler alındığı ifade edildi Öğrencilerin mağduriyetlerinin önlenmesi amacıyla 2013-2014 ders yılı ile sınırlandırılan nakil ve geçiş başvuru süresinin Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın onayıyla 30 Eylül 2014'e kadar uzatıldığı bildirildi
AA

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com