Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Tanışma Odası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
haftanın, konuğu

Cevap : Haftanın Konuğu

Eski 08-27-2008   #16
rock_alltime

Alıntı:
KRDNZ tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bi tane de benden:)
Senin için mutluluk nedir? Bir insanın mutlu bir hayat geçirmesi için neler olması gerekir? Sen mutlu musun?
Benim için mutluluk sewdklerimn yanımda olması demekEtrafımda ailem , arkadaslarım varsa ve huzurluysam daha ne isterim ki :) Mutluluk biraz olsun maddiyata da bağlıVe ne yazıkki bu bir gerçekBir kuru ekmeği paylastığın an en özel anlardan biridir ama insan bir süre sonra yetinemiyor ve huzur da kalmıyorMutluluk=para asla demiyorum ama maalesef parasızda birseyler yürümüyor

Ben ailem basımda olduğu sürece çook mutluyumEhee haftada bi kaç kez mutlaka depresyona girerim o ayrı :D Ama genelde çook mutluyumdurBu yüzdendir ki her an bi gülümseme olusuyo yüzümde :D

Çok tşk ederm bu güzel soru için KRDNZ :)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-27-2008   #17
rock_alltime

Alıntı:
Equinox tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sevgili rock_alltime bir soru sormamız gerekiyor belki ama ben sormayacağım hayatın o kadar başında ve o kadar güzel yerindesin ki ne soracağımı bilemiyorum:) Allah yaptığın tüm hayırlı işlerinde önünü açık etsin inşalah:sm_sleep:
Çook tşk ederim Sevgili Equinox :) Evet bişeylerin basında olduğumu inkar etmicem :P Ama önümde ne kdar var bilinmezİnsan 5 dk sonrasını garanti edemiyor :) Yinede güzel dileklerin için çok tskler :)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-27-2008   #18
Gözyaşı

Bir soruda benden olsun sevgili arkadaşım rock_altime en çok yapmak istediğin bir şey ve görmek istediğin neler var kısaca bizimle paylaşırmısın

Eski 08-27-2008   #19
rock_alltime

Alıntı:
Gözyaşı tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bir soruda benden olsun sevgili arkadaşım rock_altime en çok yapmak istediğin bir şey ve görmek istediğin neler var kısaca bizimle paylaşırmısın
Tabikii zevkle :) En çok yapmak istediğim sey (en azından 2 yıldır) İclal Aydın'ı görmekkBir arkadasım sayesinde 1 dk konusma fırsatım oldu :D Ama ben Kayseride İcomm İstanbulda olduğu için ünivesitede İstanbul'da olmak istiyorum :D (Tabi sadece İcom için değil ama İstanbul'un büyüük bir katkısı olucak görmemde :D ) Artık bu hevesle kanka bile olabilirim ; o dereceye geldim :D Çoğu kişide vardır hayran olduğu insanları görmekBen İcomm'u bide ayy inşallah Şebomm'u görmek istiyorum :D Fazla istiyorum farkındayım ; gelecekte bu halime de gülebilirim ama son 2 senedir enn çok yapmak istediğim şey ve görmek istediğim kişiler Şebomm ve İcomm :D

Tsk ederimm Gözyası :)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-01-2008   #20
Gözyaşı

Ailemize konukluğundan dolayı başta rock_alltime olmak üzere ve konuğumuz olarak katılan tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım rock_altime arkadaşıma hayatında başarı sağlık ve mutluluklar diler ve konuğumu saygıyla uğurlamaktan gurur duyarım ve yeni konuğumu davet ediyorum sevgili kardeşim esmer yar
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-01-2008   #21
Gözyaşı
icon111

2Haftanın Konuğu Çok Sevdiğimiz Kardeşimiz
esmer_yar

Bir hafta boyunca ailemizde konuğumuz olarak bu güzel yeri seçtim ve onun hakkında öğrenmek istediğiniz sorularınızı bir hafta boyunca online konumundayken sorabilirsiniz saygılar Gözyaşı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-01-2008   #22
meLankoLik_asaLet

cnm abicm öncelikle büyük gurur ve sevinç duyduğumu belirtmek isterim beni konuk olarak dawet ettğin içinde ayrıca tşk edermm :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-02-2008   #23
[KAPLAN]

Arkanıza baktığınızda "iyiki yapmışım" dediğiniz özel bir olay var mı acaba ? Mümkünse bize kısaca anlatabilir misiniz ?
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-02-2008   #24
meLankoLik_asaLet

Sevgili [KAPLAN] öncelikle soru için tşk ederm

Soruyu okudktan sonra bi düşndüm aklıma ilk forum geldi foruma ii ki üye olmuşm ve iiki bırakmamışm sürekli takip etmişim yoksa böle güsel bi sitenin farkına varamıcktım forumda olmak beni çok mutlu ediyo Umarım hep beraber oluruz

Kaplan tşk ederm böle siteyi kurduğn için
arkadaşlarıma tşk ederm bu sitenin ayakta kalmasına yardımcı oldkları için

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-02-2008   #25
sudenaz

bir soruda bizden olsun bakalım=)
hayattan bekletilerin nelerdir ?
ayrıca bu haftanın konuğu olmana çok sveindim cnm=)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-02-2008   #26
meLankoLik_asaLet

Soru için tşkler sevgili sudenaz’cm

Öncelikle okulumu başarılı bi şekilde bitirip daha sonra güzel bi üniversiteyi kazanp mesleğimi almak istiyorm kısmetse daha sonrada evlilik J

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-02-2008   #27
sudenaz

evlilik diyorsun =) hayatına bu kadar çabuk sokmamalıydın bence evliliği meslekden sonra bile uzun bi süre aşılması gerekiyor bence ama tabiki sne mesleğini alınca orası sana kalmış=)=)
evlilik demişken aşk sana neyi anlatıyor?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-02-2008   #28
Şengül Şirin

Ben de oğlumun sorduğu sorunun tersini sorayımHayatta keşke ypmasaydım dediğin pişmanlıkların varmı?
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-02-2008   #29
meLankoLik_asaLet

Alıntı:
sudenaz tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
evlilik diyorsun =) hayatına bu kadar çabuk sokmamalıydın bence evliliği meslekden sonra bile uzun bi süre aşılması gerekiyor bence ama tabiki sne mesleğini alınca orası sana kalmış=)=)
evlilik demişken aşk sana neyi anlatıyor?
Tabi evlilik dediysem hemen deil =) sudenaz’cm sen beklentilrin dince hayatım boyunca olmasını istediklerimi söledm yoksa hemenck ewlenmicm

Aşk bana göre, aşk iki kişinin birbirine göre hissettikleri karşılıklı sevgidr acıyı tatlıyı hüzünü mutluluğu paylaşmaktır

Alıntı:
Şengül tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben de oğlumun sorduğu sorunun tersini sorayımHayatta keşke ypmasaydım dediğin pişmanlıkların varmı?

Tabi ki oldu J orta okul hayatımda keşke yapmasaydım dediğim bi kaç arkadaşlığım oldu ve şimdi hala pişmanım [kız arkadaş ]

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-02-2008   #30
sudenaz

öle olsun bakalım hemececik evlenme zaten=)
aile yapınızdan biraz bahsedermisin?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com