Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
baslicamyardim, edermisiniz, namaza

Namaza Baslicam.Yardim Edermisiniz?

Eski 07-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Namaza Baslicam.Yardim Edermisiniz?

selambir kerede boyle konu acmistim ben ama ailem namaza izin vermedisebebi vardi cunkisimdi kila bilirsin dedilerama oyle sabah erken kalkamam diye korkuyorum once sukur veya hacet namazindan baslamak istiyorumama nasil kilinir hic bir fikrim yokbu arada ben turk degilimama siz nasil kiliyorsaniz oyle kilicam bende cunki bence burdan biri ogretecek banabizdede ayni oliyo sizinkiyle sadece sivesi ayri oluyorbide ben oyle namaz oreten siteler sayfalardan ogrenemiyorumbiri anlatirsa ogrene bilirim,o zaman daha iyi kavriyorumdiller ayri oldugu icin ordan zorluk cekiyorum bir az
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com