Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Beyin Fırtınası > Bilmeceler & Bulmacalar

Yeni Konu Gönder Kapalı Konu

Konu Araçları
ağlıyor, tatia

Tatia Neden Ağlıyor?

Eski 04-30-2007   #1
Ergenekon

Tatia Neden Ağlıyor?

Tatia ağlıyor : “”ne olacak şimdiiii? Üüüühhh “

Speed celallenmiş “ tutmayın beniii! bırakın, kim yaptıys paralayayım şunları” diyor

Angelsdream, yosunu teselli ediyor” Üzülme yakında hallolur, düzelir, doğru mu bakalım, onu da öğrenemedik daha” diyor

Acaba ne olmuş?

Eski 04-30-2007   #2
İSİMSİZ KARANLIK

Kafam karıştı:img-blush2:

Eski 04-30-2007   #3
RaHaTSiZ

~~Şimdi ne mi oLacak hmmm ? Size şeker aLıyım keSin ağLamayı :)) ahuahauha ^_- ~~

Eski 04-30-2007   #4
speed

tutmayın beni:))
ne oldu merak ettim yahu:)))
çok beğendim ergenekon tşkkürler

Eski 04-30-2007   #5
Ergenekon

Alıntı:
speed tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
tutmayın beni:))
ne oldu merak ettim yahu:)))
çok beğendim ergenekon tşkkürler
aaa! 20 kişi zor zaptediyor seni, ne olduğunu sen bilmeyeceksin de ben mi bileceğim Ben gene sordum öylesine , nasılsa speed bilir dedim:)))

Eski 04-30-2007   #6
speed

ozaman açıklıyorm tatia yosunun kızı angels yosunun kankisi bende yosunun abisiyimkardeşim yosun kocasının kendisini aldattından şüphe ediyor ve angelsa açılıyor ve angelsta onu teselli edeiyor olay komşular aracılığıyla ağızdan ağza yayılıyor ve küçücük kuzenim tatianın arkadaşları ona "baban anneni aldatıyor"diyolar ve onu bu yüzden hırpalıyorlar ve bunu duyan bendenizde bizim damadı pata külle döverken insanlar neseki elimden alıyorlar::))))))

olay bundan ibaret ergenekon

herkesin affına sığınaraktan

Eski 05-01-2007   #7
angelesdream

allahallah yaevet evetolay tamda speedın dedığı gıbı cereyan ettıtarih o damadı asla affetmeyecektır:))
bu arada olanları ben yenı duyuyorum ne hıkmetse
çok güzel yapmışsın ergenkonteşekkürler olaylartda adım geçtiği için:)

Eski 05-01-2007   #8
yosun_26

aaahhh ah erkek milleti değilmiiiii yaktı beniiiiiiiii heriiif herif geçme elime sakıınn :blowup: saolun canlarım iiki varsınız

süpper olmuş eline sağlık ergenekon :))

Eski 05-01-2007   #9
ArsZ

emehgine saglık

Eski 05-03-2007   #10
tatia27

ya ben aglamayayım kimler aglasın yaaaaaaaaaaaaa :((((((((((((

Eski 05-04-2007   #11
virüs

Biri bu dört arkadaşımıza forumsinsi saldırıya uğradı diye telefon şakası yapmış olabilir mi?

Eski 05-04-2007   #12
Ergenekon

başlangıç doğru virus, hadi beyin fırtınası yapalım forumda bu başlık var ama pek kullanılmıyor beyin fırınası bir bakıma öğretim metodlarındaki" soru-cevap" gibidir bu metod kullanılarak doğru çözüme ulaşılır
- suskun tatia'nın bilgisayarının bakımda olduğunu ve kullanamaycağını biliyordu, tatiayı arayıp forum hacklendi dedi tatia hüzünlendi ağlamaya başladı, evlatçık nasıl da içten ağlıyor

Eski 05-04-2007   #13
virüs

tesadüfdür ki tatia ve speed o sırada kahve içiyorlardıtatianın ağladığını görünce ne oldu diye sorduforumun hacklendiğini duyan speed kendini dışarı attıdoğru hack binasına üstünü başını parçalayarak koştu yolda da ülleeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyynnnnnnnnn delirtmeyin adamı siz forumsinsiyi sahipsiz mi sandınız hackerlar nerede diye bağırdıkalabalık onu durdurmak istediyse de başaramadı

Eski 05-04-2007   #14
Ergenekon

tatia, speed i o halde görünce zırlaması daha da arttı hem ne ağlamak, say ki ince bir sazdan fışkırır gibiydi zaman ses zamanın ötesini aştı, tatia bu işe şaştı o sırada YOSUN sabahın aksiliğini ve mahmurluğunu Müslim baba dinleyerek gideriyordu tatia nın sesiyle irkildi zırlama sesini takip ederek koşmaya başladı olay yerine geldiğinde tatia yı ve speedi o halde görünce o da su koyverdi ama aklına "ne dert olursa çözerim " diyen angelsdream geldi onu aradı

Eski 05-04-2007   #15
doctor88

Alıntı:
tatia27 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
ya ben aglamayayım kimler aglasın yaaaaaaaaaaaaa :((((((((((((
olay budur

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com