Dokunma Kirli Ellerinle Bu Satırlara

Eski 01-26-2010   #1
Gözyaşı
Icon46

Dokunma Kirli Ellerinle Bu Satırlara

Bunlar gözyaşıyla yazılmış satırlar her bir hecede sevdam her cümlede ölümüm var bunlar dokunulması yasak satırlar kirli ellerinle dokunma sakın asileşmiş bu sevda kalıntıları da bana kalır ancak! kendine bir pay ayırma bu gidişten tüm sorumlusu benim bu isyanın sevmeyi göze almışım ölümü de göze alırım hoş sen ölüm kadar güzel olamazsın ya ben ölüm diye süsledim seni katran siyahlığında gecenin gelme kapımın önüne sakın! bu cehennemden çıkan bir alev dokunma bu yüreğe patladı patlayacak ölüm lavları sahtekarlığının kurbanı olmadım her yaptığın gözlerimde kilitli mahşer günü hesapta eksik sayılmaz dünyanın dertleri arasında iğne kuruşu hesap kalmaz! helallik isteme benden hakkım helaldir sen helalim olamadın amma yüreğim helalindedir ne kadar yaktıysan bu canı hesabını çıkartmam ben sorarsa bir sual rahman soracaktır sana benden yana umut bağlama karşı dağların heybetli duşuna kanmadım ben bir defa sevdim bir defa yaktım bu sevdayı bundan sonra sen mi yanarsın cehennem ızdırabında bilemem ama ben çoktan öldüm bu ateşin arasında ben olamadın asla senden olmanı da beklemedim biraz anlamaya çalışsaydın bu sevgiyi kirlenmiş kalbin bile acıtmazdı yüreğimi dokunma bana benim yüreğim mahsun artık o ne sana ne de bana ait değil orta yerde sevdanın güvercinlerini bekliyor dedim ya dokunma bu satırlara bu yüreği bu bedeni biz yaktık hesabını sana ödetmem korkma! ben kalleşliği görmüş insanım ama bizde yoktur yamuk bizim sözümüz her daim namusumuz olmuştur senin gibi yüreksize kalmadık ya! ben bu yüreği yaktım korların arasında ne sen dokunursun gayrı ne de ben toplarım bu yüreği darmadağınık kalmış bir hal içinde ben giderim vuslatım diye ölümüme

Cevap : Dokunma Kirli Ellerinle Bu Satırlara

Eski 01-26-2010   #2
Şengül Şirin

Gözyaşı, çok karamsarca yazılmış bir yazıDoğrusu böyle çok sevilen olmak isterdimAma hayat bana aşkın ,sevginin çok geçici olduğunu gösterdiKimse için üzülmeye, ağlamya değmediğini öğrettiBoşver nice aşkla başlayan evlilikler hüsranla bitiyorYalnızca kavuşulamayan aşklar unutulmuyorYa kavuşulsaydı! Bi de o yönden bakmak lazım

Eski 01-27-2010   #3
Gözyaşı

Teşekkür ederim yorumun için
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-27-2010   #4
yagmur34

Çok güzel bir yazı yüreğine sağlık

Eski 01-29-2010   #5
Gözyaşı

Teşekkür ederim yağmur34
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-19-2010   #6
acılımerwe

çok güselmiş yha
UNUTUYORUM SENDEN BANA KALANLARI

SEVDİĞİMİ BİLE SÖYLEYEMEZKEN KENDİME
KORKUYORUM SENİ SEVMEKTEN HER GECE
BIRAKMAK İSTİYORUM SENİ GEÇMİŞTE
UNUTMAK VE YOL ALMAK GELECEĞE !!!
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-19-2010   #7
Gözyaşı

Teşekürler beğenmene sevindim acılımerwe
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com