Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Pratik Bilgiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
174, alo, gida, hatti

174 Alo Gida Hatti

Eski 10-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

174 Alo Gida Hatti

Gıdaya ilişkin her türlü şikayet veya talebi Türkiye'nin her yerinden 174'ü çevirerek çağrı merkezine bildirebilirsiniz

Web tabanlı yazılım sayesinde talepleriniz anında işleme alınacak ve en kısa sürede sonuçlandırılacaktır

Bu hatta gelen çağrılar kayıt altına alınarak veri tabanı oluşturulacaktır Böylece ülkemize ait gıda risk haritası çıkarılacak, buna göre eylem planı hazırlanacaktır

Gıda güvenilirliği hususunda riskli bölge ve ürünler tespit edilecek denetim ve kontrol etkinliği artırılacaktır

Başvuru sahiplerinin Alo 174 gıda hattını ev ve işyerine ait sabit numaralardan aramaları durumunda; aramaları iller arası kademeden, söz konusu hattı GSM operatörlerinden aramaları durumunda ise GSM operatörleri tarafından 174 numarası için belirlenmiş olan özel servis ücreti tarifelendirmesi üzerinden ücretlendirilmektedir

İhbar şikayet ve bigi taleplerinizi e-posta adresi üzerinden bildirebilirsiniz Aynı zamanda gıda güvenilirliği noktasında yaşanabilecek her türlü sorun ve sıkıntıda il/ilçe müdürlüklerimize bildirebilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com