Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel > Bebek & Çocuk

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ankara, çocuk, eğitimi, resimlerini, yorumlama

Çocuk Resimlerini Yorumlama Eğitimi / Ankara

Eski 06-26-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çocuk Resimlerini Yorumlama Eğitimi / Ankara

Good Enough Testi ve Bir İletişim Aracı Olarak Çocuk Resimlerini Yorumlama Eğitimi 20 Şubat 2011'de Ankara'da yapılacak Eğitimle ilgili ayrıntılar şöyle:

Programın Genel Amacı : Psikopedagojik açıdan çocuğu tanımak, çocuklarla yürütülen çalışmalarda teşhis ve tedaviye yön vermek açısından çocuk resminin yeri ve önemini açıklamak Resimdeki belirti ve işaretlerin uzmanlar için ne anlama geldiğini ifade etmek Resmin yorumlanmasında dikkat edilecek noktaları belirtmek
Programın İçeriği:
1 İfade aracı olarak çocuk resmi
2 Çocuk resminin gelişimsel özellikleri
3 Çocuk resmindeki sembolik ifadeler ve anlamları
4 Çocuk resminin yorumlanmasında uzmanların dikkat etmesi gereken noktalar
5 Örnek vaka incelemesi
Kimler Katılabilir: Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik,Sosyal Hizmet Uzmanları, Çocuk Gelişimi, Okul öncesi Öğretmenliği, Anasınıfı Öğretmenliği bölümleri mezun ve öğrencileri ve çalışma alanında çocuklar olan diğer meslek mensupları ( Eğitim Sonunda katılımcılara sertifika verilecektir )
Katılım şartları: Katılımcı sayısı 30 kişi ile sınırlıdır Katılmak isteyenlerin merkezimizi 17 Şubat Perşembe gününe kadar arayarak isim yazdırmaları ve ödeme yapmaları gerekmektedir
Çalışma şekli: Bilgi paylaşımı, video gösterimi, rol canlandırma, tartışma
Düzenleyen: İDEAL AİLE EĞİTİM MERKEZİ
Eğitimci: Çocuk, Ergen ve Evlilik Terapisti ANIL SARAÇ
Eğitim Tarihi: 20 Şubat 2011 Pazar
Zaman: 1000 – 18:00 (1330 - 1415 yemek arası)
Yer: İDEAL AİLE EĞİTİM MERKEZİ
Hoşdere cad 184/ 6 Çankaya - ANKARA
Ücret: Mezunlara 400 TL - Öğrencilere 300 TL
Hesap Numarası :
ANIL SARAÇ - Türkiye İş Bankası Kavaklıdere Şubesi
Şube Kodu: 4209
Hesap No: 0831676
Başvuru: Çocuk Gelişim Uzmanı ve Yönetici Asistanı: Mehtap BOZKURT

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com