Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşk, aşksız, insanlar, oynuyor, seninle

Ey Aşk Seninle Oynuyor Bu Aşksız İnsanlar...

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ey Aşk Seninle Oynuyor Bu Aşksız İnsanlar...

Ey aşk! Seninle oynuyorlar bu aşksız insanlar!

Bakışlarını uzat bana, seninle bakayım dünyaya Seninle anlamlaştırayım hayatı, seninle anlam kazansın ibadetlerim

Bakışlarını uzat bana, ışığınla aydınlansın kör bakan gözler Sende görsün beni, gözlerim uzakları görebilmeli

Bakışlarını uzat bana, yüreğimdeki karlar erisin! Bahar gelsin yüreğime, aklar'ım yeşersin! !

Bakışlarını uzat bana, içi gülsün gözlerimin Bakışlarını düşür sözlerime, aşk d'olsun cümlelerim, aşkla d'olsun yüreğim

-ellerini uzatma bana ey aşk!

Ola ki; tutamam ellerinden Tutamayışım iner yüreğine, kırılırsın en ince yerinde hayatın, küsersin bana

-Ne olur ey aşk! Dokunma bana

Sen beynimin dokunuşlarındasın, gülistanında yüreğiminOna yakarışlarımdasın Ne olur ellere düşme! Ne olur y'ellere bırakma kendini! Eller bilmez kıymetini, sen hep kal gülistanında yüreğimin ve hep IŞIĞI ol gözlerimin

İstersen hiç uğrama bana, hiç bilme, hiç tanıma, hiç anlama Ben seni seviyorum ya! ! bu yeter bana ey aşk! Güzelsin sen, sevilmek kadarsınözlemek kadar, hasret seninle anlamlı Özlemek senle orantılı Sensiz yaşanmazSen ölümü kıskandıran tek 'var'sın İnsanlara ölümü sevdiren ve ölümü bu denli anlamlaştıransın

ölümsün doğuşlara vesile olan Ateşsin yüreklerde ve gülsün hovarda ellerde

Ne olur düşme ellere!

Ne olur kapılma y'ellere! ! !

'Eller kıymet bilmez'

y'eller savurur seni, düşersin yerlere

Düşme düşme düşme

Ben düş'tüm

Sen düş ol

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com