Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Halkla İlişkiler / Turizm ve İnsan Kaynakları / Ulaştırma

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bursada, çıkarılmalı, turizm, öne

Bursa'da Turizm Öne Çıkarılmalı

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bursa'da Turizm Öne Çıkarılmalı

Bursa'da turizm öne çıkarılmalı

TÜRSAB Güney Marmara Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Mehmet Akkuş, "Bursa hep sanayi şehri olarak lanse edildi ve turizm ikinci plana atıldı Turizmi sanayinin önüne çıkartmalıyız" dedi

Başkan Akkuş, "Turizm lokomotif bir sektördür Bursa'da turizm merkezlerini ön plana çıkartamıyoruz Turist geldiğinde ise ulaşım ve konaklama sorunumuz olduğu için onları burada tutamıyoruz Ulaşımın olduğu yerde turizmde vardır O bakımdan belediyelerle birlikte sürekli koordineli çalışmalıyız ve sürdürülebilir iş birliği yapmamız gerekiyor Umarım başkan olduktan sonra sizinle bu şekilde çalışabiliriz" dedi

Denizhan Sezgin ise Bursa'nın Kış Olimpiyatlarını düzenleyecek kapasiteye sahip olduğunu belirterek, şunları söyledi:

"İtalya'nın Torino kentinde geçekleşen Kış Olimpiyatlarını esnasında bununla ilgili çalışmalarım oldu ve Bursa'da yapılması konusunda temaslarda bulunduğumda çok güzel tepkilerle karşılaştım Kış Olimpiyatlarının burada yapıldığı takdirde turizmin doruk noktaya ulaşacağını düşünüyorum Başkan seçilirsem bu olimpiyatların Bursa'da yapılması için gereken her şeyi yapacağım"

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com