Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kampanyası, yaşam için sigarayı bırakma

" Yaşam İçin Sigarayı Bırakma " Kampanyası

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

" Yaşam İçin Sigarayı Bırakma " Kampanyası

" Yaşam İçin Sigarayı Bırakma " Kampanyası[/b]
10072008

Şanlıurfada özel bir tıp merkezinin düzenlediği Yaşam için sigarayı bırakma kampanyasında sigarayı bırakanlara sertifika verildi

Şanlıurfada özel bir tıp merkezinin düzenlediği Yaşam için sigarayı bırakma kampanyasında sigarayı bırakanlara sertifika verildi Tıp merkezi binasında gerçekleşen törene Vali Yusuf Yavaşcan, Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Sağlık Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Feray Kabalcıoğlu ve vatandaşlar katıldı Burada konuşan Şanlıurfa Valisi Yusuf Yavaşcan, dünyada bugün en önemli sorunlardan birinin sigara olduğunu belirterek, "İnsanlar kendi sağlığı için sigarayı bırakmalı Ben de içiyordum ama 20 yıldır bıraktım İnsan istediği zaman bırakabilir Dikkat ederseniz sigara paketleri üzerinde insana ne gibi zararlarverdiği yazılı İnsan bu yazılara baktıkça nasıl sigarayı bırakmaz Bu kampanyada emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi Kampanya Koordinatörü Dr İmren Mutlu ise, sigarının vermiş olduğu zararların sonucunda ölümlerin oluştuğunu, her bir sigarada 4 binden fazla zararlı kimyasal madde bulunduğunu söyledi Konuşmaların ardından Vali Yusuf Yavaşcan, kampanyada sigarayı bırakanlara sertifika verdi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com