Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Erkekler Kahvehanesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
etkilenir, etkilersiniz, kadınlar, kadını

Kadınlar Nasıl Etkilenir Bir Kadını Nasıl Etkilersiniz?

Eski 07-12-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kadınlar nasıl etkilenir bir kadını nasıl etkilersiniz?

Ne istediklerini dolaylı yollardan anlatmayı seven kadınları anlamak ve onları etkilemek hiç de zor değil!
Kadınlar nasıl erkeklerle birlikte olmak ister? Bir kadını elde etmek için neler yapılabilir?
İşte bu sorulara cevap arayan erkekler için 10 öneri

Nasıl bir soru sorduğunuz önemli değil Örneğin, ‘Günün nasıldı?’ ya da ‘Arkadaşlarınla aran nasıl?’ gibi sorular sorun Sorduğunuz her soru hoşlandığınız kadın üzerinde ‘benimle ilgileniyor’ izlenimi bırakacak ve size artı bir puan kazandıracaktır

Yetirince soru sorup, onun hayatıyla ilgilendiğiniz belli ettikten sonra soru sormaya ara verebilirsiniz Çünkü birlikte uzanırken ‘Sütyenini çıkartabilir miyim?’ gibi bir soru hiç de seksi olmaz Böyle soruların yerine ‘Hoşlandın mı?’ gibi sorular sorabilirsiniz

Aramak yerine mesaj atan erkeklerin kadınların gözünde pek artı puan kazandıkları söylenemez Mesajlaşmak hem çok kızlara özgü gözüküyor hem de duygularınızı tam ifade etmenizi engelliyor Öyleyse mesaj atmak yerine onu arayın Böylece ses tonunuzdan duygularınızı anlayacak ve bu çok hoşuna gidecektir

Cimri erkekler asla kadınların ilgi alanına girmez Bütün hesapları siz ödeyin demiyoruz ama en azından ilk buluşmanızda hesabı bayanlara ödetmemeye özen gösterin Bir kadında asla cimriymişsiniz gibi bir izlenim bırakmayın

Torbalar ağır olsa bile itiraz etmeyin, sadece taşıyın Ölçülü kibarlık her zaman iyi bir izlenim bırakır Kapı açmak, kibarlık yapmak isterken; ‘-Buyrun!, -Hayır, hayır siz buyrun!’ gibi komik durumlara düşmenize neden olabilir Fakat bir bayanın torbalarını taşımak her zaman işe yarar

Yeryüzündeki her kadın yeni aldığı elbisesinin farkedilmesini, beğenilmesini arzular Eğer hoşlandığınız kadının üzerinde gördüğünüz bir giysiyi ya da bir aksesuarı beğendiyseniz bunu içinizde tutmayın Mutlaka ona söyleyin

Terli ellerinizle elini tutmaktan, kalabalık yerlerde öksürük benzeri hırıltılı sesler çıkartmaktan, kulaklarınızı karıştırmaktan, müstehcen şakalar yapmaktan kaçının

Yumuşak ellerle sıcak bir dokunuş, aşırıya gitmemek koşuluyla açık sözlü davranışlar, kadınların farkedilmeyen özelliklerine yönelik dikkatli yaklaşımlar göstermeye çalışın

Çok hassas bir konu olduğu için gayet dikkatli konuşmalısınız Eğer çok fazla detay verirseniz yalnız kalmanız kaçınılmaz olur Eğer o, eski kız arkadaşınız hakkında soru soruyorsa sadece sorularına cevap verin Tekrar ediyoruz asla çok fazla detay vermeyin

Ona arkadaşları, işi, davranışları hakkında aşırıya kaçmadan eleştilrierde bulunun Onun hangi yönlerini daha çok sevdiğinizi, hangilerini daha az sevdiğinizi kırıcı olmadan söyleyin Fakat sakın vücudu ve güzelliği hakkında eleştiride bulunmayın

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-12-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Hocam merhaba,

Ben Çetin 26 yaşında üniversite mezunu, bir erkeğim Yaklaşık 3 aydır KPSS kursuna gidiyorum 3 haftadır da bir kız ile sohbet ediyoruz 22 yaşında ve üniversite son sınıf öğrencisi O da benimle aynı kursta Sabahları sınıfa önce o geliyor Selam veriyorum Nasılsın falan derken birileri gelene kadar muhabbet uzayıp gidiyor Ders aralarında hiç konuşmuyoruz Yanındaki kız arkadaşıyla sohbet etmeyi tercih ediyor ama arada bir de olsa bikaç şey konuşuyoruz Geçen gün kahve içmeye çağırdım ama son anda vazgeçiyordum: "Ya istersen" dedim sonra "neyse boşver ya önemli değildi zaten" diyerek geçiştirmeye çalıştım ama o ısrarla söylememi istedi Ben de "istersen bir kahve içelim diyecektim?" dedim kabul etti Gittik Yol boyunca da konuştuk tabi, ona karşı heyecanlandığımı da söyledim, güldü(sanırım hoşuna gitti Telefonunu aldım Mesajlaştık falan Dün dersane çıkışı durakta konuşuyoruz "Çalışmayı düşünmüyor musun?" dedi Biliyorsun sınava hazırlanıyorum dedim "Sınavda şansın benden daha yüksek" dedi Ne alaka dedim? "Yaşlıları daha önce alıyorlar" dedi "Aşkolsun ben yaşlı mıyım?" dedim Gülerek "Yani" dedi "Sen napacaksın?" dedim "Ben daha yüksek lisans yapacağım özel sektör istiyorum devlet bana göre değil!" dedi Ben de bozuldum, kaldım Sormak istediğim şey:"Bu kız benden hoşlanıyor mu, yoksa ben kendi kendine gelin-güvey modunda mıyım?

Not: Yukarıda yazdıklarımı sizin yazınızı okumadan önce yapmıştım, dolayısıyla hepsini uyguladım diyebilirim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-12-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Bir kadını etkilemenin yolu, kendiniz olmanızdan geçer Ona buna yaranıcam, çok havalı olucam, en seksi giyinen ben olucam triplerine kesinlikle girmeyin Doğal haliniz en iyisidir Eğer o kız doğal halinizden hoşlanmamışsa, o kız için uğraşmanıza değmez Çünkü sizi siz olduğunuz için sevmiyordur, öyle birinden de hayır gelmez Ama tek gecelik ilişki peşindeyseniz de elinizden geleni ardınıza koymayın derim (:
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-12-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

manager80 Nickli Üyeden Alıntı

Bir kadını etkilemenin yolu, kendiniz olmanızdan geçer Ona buna yaranıcam, çok havalı olucam, en seksi giyinen ben olucam triplerine kesinlikle girmeyin Doğal haliniz en iyisidir Eğer o kız doğal halinizden hoşlanmamışsa, o kız için uğraşmanıza değmez Çünkü sizi siz olduğunuz için sevmiyordur, öyle birinden de hayır gelmez Ama tek gecelik ilişki peşindeyseniz de elinizden geleni ardınıza koymayın derim (:

cok dogru soyluyorsun ama kotu yonlerini zaten sevdiyiniz kadin ici degistire bilirsin deyistirmiyorsan kadin senin sevmediyini sadece onunla birlikte olmak istediyini anlayacaktir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com