Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
açar, çiğdem, kehanetin, sırrı

Kehanetin Sırrı - Çiğdem Acar

Eski 11-11-2010   #1
Cloud

Kehanetin Sırrı - Çiğdem Acar

Kitabın Künyesi

Kehanetin Sırrı
Çiğdem Acar

Cinius Yayınları / Edebiyat
285 sayfa, 2 hamur,
ISBN: 978-605-127-150-7
Boyut: 14x21cm;
Baskı Tarihi: Kasım 2010
Özgün Dili: Türkçe

Kitap Hakkında

Kerem, herkesten farklı olduğunu hissediyordu Yıllar önce trafik kazasında yitirdiğini düşündüğü annesiyle ilgili tuhaf rüyalar görmeye başlayınca, şüpheleri su yüzüne çıktı ve kaza günü gerçekten neler olduğunu öğrenmeye karar verdi Ancak bu arayış, kısa bir süre sonra onu hiç beklemediği bir dünyaya sürükleyecekti Orada ise onu bekleyen sınav, o güne dek karşılaştığı tüm zorlukların ötesinde, tüm insanlığın kaderini ilgilendiren bir sınavdı Bunun için her şeyi feda etmeye hazır mıydı?

Kehanetin Sırrı, iyilik ve kötülük üzerine, aşk ve bekleyiş üzerine ve nihayetinde tüm insanlığın kaderini ilgilendiren Maya kehanetleri üzerine, bir yanıyla bir yokoluş, bir yanıyla da başlı başına bir varoluş hikayesi

Kitap Kapağı

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com