Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
doguşu, kinross, lord, milletin, yeniden

Bir Milletin Yeniden Doguşu (Lord Kinross)

Eski 06-19-2009   #1
1die

Bir Milletin Yeniden Doguşu (Lord Kinross)

Bu kitap çağdaş Türkiye'yi yaratan ve tarihin akışını değiştiren büyük önder hakkındaki birçok bilgi eksiğini giderecek bir araştırma ürünüdür İşte, şimdiye kadar yayınlanmış en kapsamlı 'Atatürk' incelemesi'Atatürk büyüleyici ve gizemli bir kişilik olarak belleklerde kalıyor' -The Times- 'Son zamanlarda yayınlanmış yaşam öykülerinden pek azı Lord Kinross'un 'Atatürk'ü kadar başarılıdır Bu yapıt şan ve şerefin insan biçimine girmiş unutulmaz anıtıdır' -Sunday Telegraph-

Türkçesi: Necdet Sander
Altın Kitaplar 12 basım
Birinci basım: Temmuz 1966 (Sander Yayınları)

Kitabın Orjinal Adı: Atatürk: The Rebirth of a Nation

ınternet ustundende bu şaheser kitabı okuyabılırısnız

nice kitaplarda atamızı babamızı herşeyımız olan MUSTAFA KEMAL ATATüRK Ü
OKUMUSTUM
BU KİTAPTA Kİ KADAR HİÇ BİRİSİ
İYİ DEGİLDİ
TAVSİYE EDERİM

Çocuklarınıza dilini tutmayı ögretin,konusmasını nasıl olsa ögrenecektir /BFRANKLiN
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com