Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
renk, sekizinci

Sekizinci renk

Eski 04-10-2008   #1
bonsoir

Sekizinci renk

Yazar:Gülten Dayıoğlu
Altın kitaplar yayınevi
15basım
Sayfa:340

Sekizinci Renk

Ela sıradan öğüt ve eleştirilere uyarak yaşama yumuşak iniş yapmak istemiyorduHayatı deneyerek ,kalıplaşmış kuralları aşan özgür ve sıradışı bir kimlek edinmeyi amaçlıyordu

O, çok renkli düşler kuruyordu ,örneğin gökkuşağının sadece sekiz renk olduğuna inanmıyorduİnsanoğlunun İnsanoğlunun gözlerinden ortaya çıkacağına yürekten inanıyordu

Ortaokul ve lise yıllarında ,bu amaç ve inançlar doğrultusunda yanlışyada doğru acıklı ve gülünç pek çok serüvene atıldıAilesi ve arkadaşlarıyla sürtüşmelere girdiAcı ,korku ,kaygı ve düş kırıklığıyla birlikte sevincin coşkunun,aşkın ve mutluluğun doruklarında yaşadı

Sonunda birgün sıradışı kimliği ve evrenselliği kucaklayan yaşam bilinciyle yeni renklere açılan görkemli kapıya ulaştı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com