Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Protesto Ediyorum !...

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
balo, maskeli

Maskeli Balo

Eski 08-14-2007   #1
bukettt
Icon5

Maskeli Balo

arkadaşlar yaşadığım bi olayı sizinle paylaşıp,bu konudaki görüşlerinizi öğrenmek istiyorumgeçenlerde arkadaşımla gittiğim bi yurtta islamiyeti abartarak yani islamı ke-ndi çercevesinden çıkarıp başkı bi boyut kazandırdıklarını gördümislamın arkasına sığınarak kendi fikirlerini yaymaya çalışıyorlarörneğin lavobolara girdiğinizde suları açık bırakın diyorlarevet yanlış değil o musluklar dakikalarca aynı anda dakikalrca boşuna akıyoramaç ise temizlikmişbu günlük temizliğin dışında bişi giriyorlar muslukları bence keyfiye açık bırakıp gidiyorlarordaki yetgiliye heryerde su sıkınrtısından bahsedilirken,su kesntileri yapılıp insanlar orda madur olurken bu yaptıgınz israf değil mi,günah olmaz mı,bence haksız bi durum dedimaldığım cevap ise aynen şu'temizlikte israf olmaz asıl temiz olmassa günah olur'peki sen burda temizlik yaparken ordaki insanların susuzluktan pislik içinde yaşaması ne peki???tabi bunları söyleyemedim ama ertesi gün yurttan ayrıldım

evet bunun gibi o kadar saçma sey yapılıyor,beyinler yıkanmaya çalısılıyor ki şaşarsınızbu tür kurumlar hakkında düşüüncelerinizi öğrenmek istiyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-15-2007   #2
bbk

kendilerini tüm dünyadan soyutlayarak başka bi dünya oluşturmuşlar gibiler
yaptıkları şeyin sonuçlarını düşünmeden hareket ediyorlar
israf günahtır bu açıkça dinimizde belirtilmiştir
bence herşeyi optimal düzeyde yapmak lazım
sadece kendi çıkarlarımızı değil tüm insanlığın çıkarlarını düşünmemiz gerek diye düşünüyorum

Neler istediler neler

Sonra bırakıp dünyayı gittiler

Sen hiç gitmiycek gibisin değilmi?

O gidenlerde senin gibiydiler;
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-15-2007   #3
bukettt

Alıntı:
bbk tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
kendilerini tüm dünyadan soyutlayarak başka bi dünya oluşturmuşlar gibiler
yaptıkları şeyin sonuçlarını düşünmeden hareket ediyorlar
israf günahtır bu açıkça dinimizde belirtilmiştir
bence herşeyi optimal düzeyde yapmak lazım
sadece kendi çıkarlarımızı değil tüm insanlığın çıkarlarını düşünmemiz gerek diye düşünüyorum

kesinlikle katılıyorm ya ortamı bu şekilde anlatamam anlatamm görmen lazm hesabıteşekkürler sevgili bbk değerli yorumun için

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-21-2007   #4
Gözyaşı

Su bitti cezasını başkalarıda çekecek

Eski 10-03-2007   #5
gulhan

saçmalığa bakarmısın ya teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com