Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kültür-Sanat > Sizin Eserleriniz

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşka, genç, küsersen, yaşta

Genç Yaşta Aşka Küsersen

Eski 07-24-2008   #1
kezban

Genç Yaşta Aşka Küsersen

Nedeni pek önemli değildir aslında Kimi geçirdiği bir aşkın arkasına takılır hayalleriyle yasar kimi tek başına olmaktan mutludur aşkın o deliksiz heyecanına cesaret edemez yalnızları oynar,birde aşka küsenler vardır, aşka uzak duranlar gurubundanedenlerle,keş kelerle,ah zamanı geri alabilseydim ler le geçirirler ömürlerini,sen böyle geçirirken ömrünü bir bakarsın ki seninki çoktan açmış yelkenleri başka deryalarda geziyorbu durumda aşka küsmemek elde mi ?aşka küsünce ne olacak peki?haftada bir gün ailenden kaçamak şekilde sevgilinle buluşmayı unut bir kere!asosyal bir insan olacaksın kısa zamandasinema,tiyatro hatta sahil kenarında yürümek bile ölüm gelecek sanabir gün iş çıkışı kaçırdığın otobüsü durakta beklemek yerine sahilde bekleyeceksinsahil boyunca el ele gezen sevgilileri önce pek takmasan da sonradan bir bakacaksın yalnız kalan bir sen varsın,bir de 70 yaş üstü aksam yürüyüşüne çıkan insanlarSevgililere çiçek satmak için uğraşan çiçekçi kadınlar bile tek değillerbu durumu kendi içinde yadırgasan da,ben aşkı yasayalı çok oldu diyeceksinpeki sence o gördüğün kişilerin hepsi ilk aşık oldukları kişilerle mi sence?boş versene!ilk aşklar büyüktür ama büyük aşkları küçük şeyler yıkarelbet onların ilk aşklarına da olmuştur bir şeylerbu düşüncelerden sıyrılıp kalkmasına az kalan otobüsün yanına giderken bir çift gelecek yanına,bir yerin adresini soracaklar belki,yada saatin kaç olduğunu falansen cevap vereceksin ve ne zaman anlayacaksın kim bilir, yalnız olduğun zaman çerçevesinde çiftlere adres tarif edebileceksin ama adres soran o güzel çiftlerden biri olmayı gittikçe geciktirip acına acı,yalnızlığına yalnızlık katacaksınotobüse geçip yerleştiğinde,eve gitmek yerine sahilde gezen çiftlerden biri olmayı isteyeceksinama merak etme sen bu isteğini de bir iki çikolata atıştırıp,kalınca bir kitabın içine gömülerek söndürebilirsin

SAHİLDE DOLAŞIRKEN SİNİRLERİ BOZULMUŞ VE EVE GELDİĞİNDE İLK İŞ OLARAK KALEME ALINMI BİR KEZBAN ÇINAR KLASİĞİ:)

Konu başlığı kurallara uygun olarak düzeltilmiştir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com