Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Edebiyat / Dil Bilgisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
günlük, örnegi

Günlük Örnegi

Eski 12-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Günlük Örnegi

Günlük Örnegi

Günlük Nedir - Günlük Tutmak - Günlük Yazıları - Günlük Örnekleri Nelerdir - Günlükler Nelerdir - Günlük Örnekleri

Üstad Necip Fazıl?ı Mola otelinde ziyaret ettik Büyük Doğu?yu son beş sayı çıkarıp kapayışından sonra, arkadaşlar Akif, Erdem, Rasim onunla ilk kez karşılaşıyorlar Alaeddin ve Mehmet de var Üstad:

-Büyük Doğu son çıkışında en parlak dönemini yaşadı Kapanmasında çeşitli nedenler oldu Ama en büyük amil siz oldunuz, dedi

Otelin ilk katında, lobideyiz Üstad sakin, yumuşak ve yalnız Saat 18?de beni Akabeden aradığında,

-Arkadaşlara da haber ver, gelsinler, son bir görüşme yapalım, dedi Erdemle Rasim?i görebileceğimi söyledim Bu telefondan az önce, bu ikisine Üstad?ın önceki gelişinde yine kendilerini istediğini; ancak kendilerine haber veremediğimi anlatıyordum Telefon tam o anda geldi Büroya çıktık Yine Üstad?ın telefonu Bu kez Akif?le Hasan?ı da haberdar etmemi istedi

Lobi tenha Üstad:

-Bana giran geldiniz, diyor Geçen olayları kısaca özetliyor Rapor 4?te yazdıklarını ılımlı bir dille tekrar ediyor bir bakıma

(?)

Üstad?ın söylediklerini, aradan 24 saat bile geçmediği halde hemen hemen hiç hatırlamıyorum Tek tek cümleler aklıma geliyor Mesela,

-Yalnızım, dedi

Ondan böyle bir şeyi ilk defa duydum Korkuyor insan

(?)

(Yaşamak)

CAHİT ZARİFOĞLU?NDAN

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com