Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alan, başlıyor, başvuruları, bugün, değişikliği, öğretmenlerin

Öğretmenlerin Alan Değişikliği Başvuruları Bugün Başlıyor!

Eski 12-18-2017   #1
Şengül Şirin
icon111

Öğretmenlerin Alan Değişikliği Başvuruları Bugün Başlıyor!

Öğretmenlerin Alan Değişikliği başvuruları bugün başlıyor!

Öğretmenlerin Alan Değişikliği başvuruları bugün başlıyor Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğretmenlerin alan değişikliği bugün yapılması bekleniyor Öğretmenler alan değişikliği haberini heyecanla bekleniyordu İşte detaylar

Milli Eğitim Bakanlığı öğretmenlerin alan değişikliği başvurularının 18 - 22 Aralık tarihleri arasında yapılacağını açıklamıştı Alan değişikliği yapmak isteyen öğretmenlerin gözü Milli Eğitim Bakanlığında
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın onayıyla, öğretmenlerin mağduriyetlerinin giderilmesi kapsamında, mazeret durumuna bağlı iller arası ataması gerçekleştirilemeyen öğretmenlerin durumunun 5 Eylül tarihi itibarı ile yeniden değerlendirileceği belirtilmişti Öğretmenlerin alan değişikliği başvuruları ise 18-22 Aralık 2017 tarihlerinde alınacak ve sonuçlar 27 Aralık 2017'de ilan edilecek Alan değişikliği gerçekleştirilen öğretmenler, 19 Ocak 2018 tarihinden itibaren ilişiklerini keserek, yeni görev yerlerine başlayacaklar" denilmişti Ancak alan değişikliği kılavuzu henüz yayınlanmadı

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com