Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
açıklanacak, aöf, cevapları, sonuçları, sorgulama, soru, zaman

AÖF Soru ve Cevapları Ne Zaman Açıklanacak? AÖF Sonuçları Sorgulama

Eski 12-01-2017   #1
Şengül Şirin

AÖF Soru ve Cevapları Ne Zaman Açıklanacak? AÖF Sonuçları Sorgulama

AÖF soru ve cevapları ne zaman açıklanacak? AÖF sonuçları sorgulama

AÖF güz dönemi vize sınavı 25-26 Kasım'da yapıldı Hemen arkasından AÖF adayları soru ve cevapları merak etmeye başladı Diğer yandan AÖF sonuçlarının hangi tarihte açıklanacağı da merak konusu oldu

AÖF sonuçlarının açıklanıp açıklanmadığı merak konusu oldu Binlerce AÖF adayı AÖF soru ve cevaplarını merak edip araştırıyor Peki 25-26 Kasım'da gerçekleşen sınav konusunda güncel durum nedir? Sonuçlar açıklandı mı?
Geçmiş yıllarda çıkmış sınav sorularına ve cevaplarına AnadoluM eKampüs Sisteminden erişim sağlanıyor https://ekampusanadoluedutr adresinden TCKN ve şifrenizle oturum açarak dersleriniz üzerinden çıkmış sınav sorularını ve cevaplarını görebilirsiniz

25-26 Kasım'da yapılan AÖF vize sınavlarının soruları ve cevapları ise henüz yayınlanmadı Soru ve cevapların bir hafta içerisinde erişime açılması bekleniyor

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF sınav sonuç, sınav tarihinden itibaren yaklaşık 15 gün içinde açıklanmakta olup öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmamaktadır Sınav sonuçları aofanadoluedutr web sayfası öğrenci otomasyonundan öğrenilebilir

SINAV SONUÇ İTİRAZI

Sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) işgünü içinde itiraz edilebilir Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz

MAZERET SINAVI

Sınav giriş belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmaz Her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir
AA

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com