Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Özel Günler ve Tebrikler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
mutlu, nice, yıllara

Nice Mutlu Yıllara...

Eski 06-23-2009   #1
KRDNZ

Nice Mutlu Yıllara...

Tanışma odasında gördüm bugün esmer_yar şey yani melankolik_asalet'in doğum günüymüş:)
Nice mutlu yıllar dilerim Sevgili melankolik_asalet Hayatın boyunca tüm güzellikler seninle olsun Sevdiklerinle beraber mutlu, huzurlu yıllar dilerim

Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imânı boğar,
'Medeniyyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Ey ŞaiR! Bana Yağmurdan bahsetme, yağdır
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Nice Mutlu Yıllara...

Eski 06-23-2009   #2
TiFus

İyiki Doğdun :d
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-23-2009   #3
Gözyaşı

Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara kardeşim

Eski 06-23-2009   #4
[KAPLAN]

Tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle Doğum gününüz kutlu olsun Sevgili Esmer_yar
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-23-2009   #5
yagmur34

Doğum Gününüz Kutlu Olsun :)

Eski 06-23-2009   #6
delishhhh

doğum gününüz kutlu olsun
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-23-2009   #7
VANDETTA

Demek bu günü güzel kılan melankolik kardeşimin dünyaya gelmesi imiş,yeni yılın bir öncekinden daha hayırlı geçmesi dileğiyle güzel kardeşim:

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-23-2009   #8
GöKKuŞaĞı

Doğum günün kutlu olsun Melankolik_asalet Sağlıklı, huzurlu nice nice yıllara inşallah Herşey gönlünce olsun İyi ki doğdun, iyi ki varsın ve iyi ki seni tanıma olanağı bulduk:)

GaLiBa Bu GeCe YaĞMuRDa GöKKuŞaĞı MiSali
GüLeRKeN aĞLaMaNıN ZaMaNı
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-23-2009   #9
Şengül Şirin

Mutlu Yıllar Esmer yar

Eski 06-24-2009   #10
bonsoir

Nice mutlu yıllara Esmer-yar
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-24-2009   #11
ysnkrks

bak kıymetini bil tam 2000 mesajımı buraya yazıyorumiyiki doğdun X D

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-24-2009   #12
perisu_1907

doğum günün kutlu olsunnnnn

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-24-2009   #13
perinaz

♥ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum Nice yaşlara

♥ Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun içlerinde en farklısı çünkü tümüyle sevgiden ve dostluktan oluşmuş bir mesaj Sesim güzel olmadığından sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum Hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal Nice mutlu yaşlara

♥ Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Şimdi bu mutluluğuna sımsıkı sarıl ve ümidini koskoca bir yıl boyunca hiç yitirme! Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanmanı dilerim Sensiz bir hayatta kime gerçekten "dostum" diyebilirdim bilmiyorum İyi ki dogdun Nice mulu yaslara

♥ Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim İyi ki varsın ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere Doğumgünün kutlu olsun!

♥ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle Nice yıllara

♥ Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım Nice yaşlara!

♥ Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle Doğumgünün kutlu olsun!

♥ Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor Daha nice mutlu yıllara

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-24-2009   #14
gothicc_girll26

hayatında hiç 1 kötülük olmamasını diLiyorum mutLu yıllara (:
işde bn o zor oLanı yasıyorum şimdiLerde

|__tak jiLeti dudaqına öp beni şahdamarımdan__|
'seLin_
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-25-2009   #15
bbk

doğum günün kutlu olsun sevgili esmer_yar her yaşının bi öncekinden daha hayırlı olmasını dilerim nica mutlu yıllara

Neler istediler neler

Sonra bırakıp dünyayı gittiler

Sen hiç gitmiycek gibisin değilmi?

O gidenlerde senin gibiydiler;
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com