Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Deneyimleriniz

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çarşısı, kalpler, kapalı

Kapalı Kalpler Çarşısı

Eski 12-20-2007   #1
angelesdream
Icon1uzz

Kapalı Kalpler Çarşısı

Yalnızsam yalnızım canım, benden başka kime ne bundan ?

Evet ben konuşuyorum duvarlarla, aynaların karşısında sayıyorum yüzümde bırakıp gittiği çizgileri

Güzel saçlarımı da kestim tutam tutam, üstüne basa basa gittiği kalbimi de sıkıştıran benim Sigara içerken ellerim titriyorsa, ya da bir bardak suyu bile yarıda bırakacak kadar tıkanıyorsam kime ne?

Hep yanlış biliyorsunuz, yağmurdan sonra değil, ben ağladıkça bağlarım göğün beline o renkli kuşağıBen sustukça bekareti bozulur gökyüzünün, gece iner, renkler biter Suskunluk da bir şeydir evet ama; bu kadar da sessizlik içimi eziyor Gidenin nefesi ensesinde, kalanın beş parmağı yakasında oluyor hayatın

Bir yüzü astarlı, bir yüzü yamalı hayat; sen misin benim yüzümü böyle asan?

Sabah erkenden uyanmayı, bir çingenenin önünden geçerken anneme çiçek almayı, kısa mesafeleri yürüyerek gitmeyi unutturan? Beni hüzünden bir prenses edasında ama bir rapunzel masalı kıvamında kurtaran? Gerçeğe çıkmaya çalıştıkça da gittikçe masallaştıran?

Kapalı Kalpler Çarşısı nın önünde sevdalara yem atanlara neden hiç kızmıyorlar da sonra ağlayınca saçmalayan ben oluyorum? Neden önce buruşturulup fırlatılmış bir hasret mektubu, sonra ağızdan çıkan bir veda sözü ve sonrasında da ağızda tadı kalan bir hanımeli özü oluyorum?

Şimdi bir bir ışıklarını söndürüyorum kentimin, kapatıyorum kapılarını tüm açık denizlereYarama sarılıp susuyorum Kış geldikçe sevdalarımı sarartıp döküyorum Aşktan çıkarılmış, ayrılığa bölünmüş, toplama ve ucuz bir yalnızlığım ben

Benim sevdamla bu şehrin boğazı tıkandı kaldı

Ve ben bu şehirde sensizken bilsinler ki; gelmez bir araya yüreğimin iki kıyısı

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Kapalı Kalpler Çarşısı

Eski 03-15-2008   #2
IIScArFaCeII

Cevap : Kapalı Kalpler Çarşısı

Fazla Yorum yq Ama Gusel Olmus Saol:D
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com