Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Yazılım & Donanım > Program Tanıtımları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
açılış, kırmak, nin, şifresini

Pc Nin Açılış Şifresini Kırmak

Eski 10-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

ewet bılmeyenlerde war saol tşkler paylasım ıcın

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Pc nin Açılış Şifresini Kırmak

arkadaşlar bilgisayarımıza şifre koyduk ve şifremizi unuttuk şimdi ne yapacağız?

=> bilgisayarı açtık ve karşımıza şifre sorma yeri geldibu şifreyi kırmak için ctrl+alt+delete+delete (delete çift) yapınca karşımıza bir kutucuk geliyokullanıcı adı yerini silip oraya administrator yazıyoz ve şifre yerini boş bırakıp enter’liyoruzbilgisayar açıldışifreyi değiştirmek için :

başlat>ayarlar>denetim masası>kullanıcı hesapları buradan şifrenizi değiştirebilirsiniz(önceki şifreyi sormuyo) yalnız emeğe saygı lütfen

not: bunu herkes biliyor falan demeyin bilmeyenlerde var

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

valla bilmiyordum emeğine sağlık

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

ya BIOS a şifre koydusak ve unutmuşşak ne olacak onuda yazda görerim

(cvp'ını ben vereyim en garanti yol BIOS pilini çıkartıp 2 dk beklemek ve daha tekrar takmak ama bu konu hakkında bilginiz yoqsa denemenizi tavsiye etmem )
bunu ben biliodum ama bilmeyen arkadaşlara iyi olur

iyi forumlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

evet bilmeyenlerde var yani ben tşlk ederim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

bunu herkes biliyo bana daha kapsamlı şeyler lazım bi bilgi verim bende eğer administratore de şifre koyulduysa şifre kırıcı die bi yazılım var adı pek aklımda deil win commander die bişey bu yazılımı internetten indirin sonra cd ye yazın bilgisayarı açarken bios ayarlarına girin cd den açılsın pc tabikide cd yi takın pc 5 dk dan açılırstart deyin bi kilite benzeyen simge var o na tıklayın nerenin şifresini değiştireceğini tıklayın şifrenizi iki kere yazın bosluklara cd yi çıkarın harddisk den açın pc nizi istediğiniz alanın şifresi değişmiş olacakyinede saol >>>>ALINTI<<<<deildir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

hocam çok sağol bee bilgi dağarcığımızı genişlettin ellerine sağlık

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

Pc nin Açılış Şifresini Kırmak emeğine sağlık teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #9
Prof. Dr. Sinsi

leon_sailor Nickli Üyeden Alıntı

ya BIOS a şifre koydusak ve unutmuşşak ne olacak onuda yazda görerim

(cvp'ını ben vereyim en garanti yol BIOS pilini çıkartıp 2 dk beklemek ve daha tekrar takmak ama bu konu hakkında bilginiz yoqsa denemenizi tavsiye etmem )
bunu ben biliodum ama bilmeyen arkadaşlara iyi olur

iyi forumlar

biosun şifresini kırmak için bilgisayarın içinde pilvar hardiskin yanında 5 dk bekle tekrar taş şifre otamatik kırılıyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #10
Prof. Dr. Sinsi

Gizliyara Nickli Üyeden Alıntı

Pc nin Açılış Şifresini Kırmak

arkadaşlar bilgisayarımıza şifre koyduk ve şifremizi unuttuk şimdi ne yapacağız?

=> bilgisayarı açtık ve karşımıza şifre sorma yeri geldibu şifreyi kırmak için ctrl+alt+delete+delete (delete çift) yapınca karşımıza bir kutucuk geliyokullanıcı adı yerini silip oraya administrator yazıyoz ve şifre yerini boş bırakıp enter’liyoruzbilgisayar açıldışifreyi değiştirmek için :

başlat>ayarlar>denetim masası>kullanıcı hesapları buradan şifrenizi değiştirebilirsiniz(önceki şifreyi sormuyo) yalnız emeğe saygı lütfen

not: bunu herkes biliyor falan demeyin bilmeyenlerde var

USTA YA BENDE BİLİYORDUMDA CTRL + ALT+DELETE 2 BASMAYI AMA BENİM BİLGİSAYARDA OLMUYOR
BİRŞEY SÖYLEYECEGİM EGER ADMİNOSTÖRDE ŞİFRE VARSA
LİNKE TIKLA http://rapidsharecom/files/11501349/admin___351_ifresi_k__305_rrar İNDİR CD YAZDIR BİLGİSAYARA RESET AT BİLGİSAYARI KURRA GİBİ GELİYOR AMA DEGİL DOSYADA RESİMLİ AÇIKLAMA VAR BUYRUN :

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #11
Prof. Dr. Sinsi

bakın arkadaşlar bilg sifresini kırmak için CTRL + ALT+DELETE açılan sayfaya administrator yazıyoz ve şifre yerini boş bırakıp enter’liyoruzbilgisayar açıldı ama xp olacak pc vista olursa olmaz ben buna garanti veriyorum tşk

--->: Pc nin Açılış Şifresini Kırmak frmacil sayfa 2iki --->: Pc nin Açılış Şifresini Kırmak

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #12
Prof. Dr. Sinsi

ya bizde ctrl-alt-delete yapıyoz ordan administrator yazıyoz şifreyi boş bırakıyoz ama sorun çıkarıyo girmiyo pc ye yardım ederseniz sewinirim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #13
Prof. Dr. Sinsi

muzo_baba Nickli Üyeden Alıntı

ya bizde ctrl-alt-delete yapıyoz ordan administrator yazıyoz şifreyi boş bırakıyoz ama sorun çıkarıyo girmiyo pc ye yardım ederseniz sewinirim

bu yöntemi bende denemiştim Ama administrator hesabı kırılmıyor Diğer kullanıcı adları varsa o hjesaplar kırılıyor

NOT: XPler için geçerlidir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #14
Prof. Dr. Sinsi

adminstatör olarak girmenin hiç bir yolu yokmu

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2012   #15
Prof. Dr. Sinsi

kardeş bunlar cok kolay ama karşısındakının pc camera sını acma yolunu biliyormusunuz gizliden

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com