Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
arkadaşıma, doğum, günü, iyi, mesajı

En İyi Arkadaşıma Doğum Günü Mesajı

Eski 11-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

En İyi Arkadaşıma Doğum Günü Mesajı

En İyi Arkadaşıma Doğum Günü Mesajları

Arkadaşa Doğum günü Mesajı

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin Mutlu yıllar!

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle Nice yıllara…

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun Doğum günün kutlu olsun

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara…

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum Nice yıllara

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… nice yaşlara!

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… doğumgünün kutlu olsun!

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle Doğum günün kutlu olsun

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar

Sizler için seçtiğimiz en güzel arkadaşa doğum günü mesajları ve arkadaşa doğum günü sözleri

Canım arkadaşım iyi ki doğdun Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle
olsun!

Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj İyi ki varsın…

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara… sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! Mutlu yıllar…

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim!

Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle… mutlu yıllar!

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün İyi ki doğdun Nice mutlu yaşlara

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için
Doğum günün kutlu olsun!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com