Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Program Anlatımları [Resim & Video]

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anlatım, indir, indirmeden, mp3, resimli, video, youtubeden

Youtubeden Video İndirmeden Mp3 İndir Resimli Anlatım

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Youtubeden Video İndirmeden Mp3 İndir Resimli Anlatım

Kavram karmaşasına izin vermeden, YouTube'da hoşunuza giden müzik veya diğer sesleri videolardan ayıklayıp MP3 olarak indirmenin yolunu açıklıyoruz
Bilgisayar Terimleri Sözlüğü'ne göz atmak için zahmet etmeyin YouTube bir video sitesi ve MP3 bir ses dosyası biçemi FLVto da YouTube'dan MP3 indirmenin en pratik yolu Artık YouTube'da dolaşırken karşınıza gelen ve başka şekilde elde edemeyeceğiniz film diyaloglarını ya da diğer sesleri (lisanslı şarkılara aman dikkat) birkaç tıklamayla MP3 olarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz

FLV Fileto

Esasen YouTube'da yer alan FLV formatlı video dosyalarından sesi ayıklayarak MP3'e dönüştüren FLVto, bilgisayarınıza herhangi bir yazılım kurmayı gerektirmeden tamamen online olarak istediğiniz videonun sesini indirmenize olanak tanıyor Tek yapmanız gereken MP3 olarak kaydetmek istediğiniz videonun URL adresini FLVto sitesinde yer alan satıra girmek Servisin tek eksi yanı ise, günün bazı saatlerinde aşırı yoğunluk yüzünden çökebilmesi Bunun dışındaki zamanlarda ise istediğiniz videonun MP3 ses dosyasına gayet hızlı erişim sağlayabilirsiniz

com/

BURADAN İNCELEME YAPABİLİRSİNİZ

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com