Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
geçsin, kayda

Kayda Geçsin

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kayda Geçsin

Ece Temelkuran "inatla" kayda geçsin diye tarihe not düşüyor!

"Umut pek güven duyduğum bir sözcük değil, ben inadı tercih ederim Umudum yok olsa bile inadım var İnsanın, yine de, her şeye rağmen iyi olabileceğine, bu ülkenin içinde, dövüldükçe içinin çok derinine kaçmış bir iyilik tohumu olduğuna dair bir inatçı imanım var

Benim de, benim gibilerin de bu ülkeye dahil olduğunu söylemek, sonra yeniden söylemek için sağlam tutmaya çalıştığım bir inadım var Biz varız Yani biz de varız"

Ece Temelkuran, kayıtları çok titiz tutulması gereken zamanlardan bildiriyor bu kitapta Son iki yıllık tarihine o titizlikle bakıyor Artık yazamaz hale getirilmenin, kaçınılmaz bir keskinleşmenin tarihine yani

"Kayda Geçsin" çünkü; bu zamanlar, o zamanlar

Yayınevi: Everest Yayınları ISBN: 9789752899933

Sayfa: 336 Ebat: 13,5 x 19,5 cm

Basım Tarihi: 822012 Baskı Yeri: İstanbul

Baskı Sayısı: 1 Baskı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com