Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Marmara Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, ilköğretim, küçükyoncalı, okulu, saray, tekirdağ

Küçükyoncalı İlköğretim Okulu Bilgileri Saray Tekirdağ

Eski 08-14-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Küçükyoncalı İlköğretim Okulu Bilgileri Saray Tekirdağ

Küçükyoncalı İlköğretim Okulu Hakkında - Küçükyoncalı İlköğretim Okulu Tanıtımı - Küçükyoncalı İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Küçükyoncalı İlköğretim Okulu Resimleri

Küçükyoncalı İlköğretim Okulu Tekirdağ Saray İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Küçükyoncalı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Küçükyoncalı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Küçükyoncalı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Küçükyoncalı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: KÜÇÜKYONCALI İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: KÜÇÜKYONCALI KÖYÜ

Telefon Numarası: 2827858005
Faks Numarası: 2827858005

OKULUN TARİHÇESİ

Okulumuz ilk olarak 1932 yılında Küçükyoncalı İlkokulu adı ile 3 derslikten oluşan binasında hizmete başlamıştır Daha sonra bu binaya 2 derslik daha ilave edilerek 5 derslikli olmuşturŞu an kullanmış olduğumuz modern bina 1995 yılında yapılarak hizmete açılmış olup halen eğitim ve öğretim bu binada sürdürülmektedirEski okul binamız restore edilerek muhtarlık olarak hizmet vermektedir

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

webrehberibiz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com