Kuş Avı Ben Ve Arkadaşlarım

Eski 07-13-2009   #1
Gözyaşı
icon111

Kuş Avı Ben Ve Arkadaşlarım

Biz küçükken kuş avına çıkmıştık ben kuşları zarar vermemelerini sölerdim ben şişe kırardım onlarda kuş avlarlardı beni dinlemezlerdi yine bir gün kuş avlıyorlardı kuşu vurdular kuş çatıda kaldı arkadaşlarımın hepsi kuşu almak için çatıya çıktılar 7 kişiydiler tabi çatı dayanamadı biri düştü arkadaşımın ayağı kırıldı üzüldüm şimdi topal kaldı ömür boyu öyle kalacakmış değer mi siz kuşun caını aldınız ama zararını gördüler o olaydan sonra yine akıllanmadılar yine kuş avlarlarken ağaçtan kuş düştü biz vuruldu sandık kuş korkudan bayılmış ilk deva böyle bir şey başıma geldi demekki hayvanlarda bayılabiliyormuş : )

Cevap : Kuş Avı Ben Ve Arkadaşlarım

Eski 07-13-2009   #2
Katli

arkadaşlarını ayı sanmıştır belki, ölü taklidi yapmıştır kurtulmak için
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-13-2009   #3
Gözyaşı

Bilmiyorum ama yinede kurtulamadı kafese kapattılar besleyeceğim dedi arkadaşım başka biride kesip yemiş arkadaşlarım bir kuş yüzünden kavga etmişlerdi tabi bende ayırmadım oh olsun güldüm : )

Eski 07-16-2009   #4
yazarel

eden bulur bence
DAĞDA ÜÇ BEŞ DOMUZ SÜRÜSÜ TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE ÖLÜSÜ NE DİRİSİ İTE İTLİKYAPIP KAFA TUTMA BEYİNE ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE DUY ULAN SOYSUZ (NE MUTLU TÜRKÜM DİYENEEEE)
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com