Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Romantik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bahçesi, yıldız

Yıldız Bahçesi

Eski 08-31-2007   #1
bukettt

Yıldız Bahçesi

Farkında olmadan bir yıldız bahçesine girdim Yüzlerce yıldız düşmüş yeryüzüne Her insanın bir yıldızı vardır ya ‘’işte’’ diyorsun ‘’ben buradayım’’ Yüzlerce yıldız düşmüş yeryüzüne ‘’ben buradayım’’ diyorsun Öyle doğalsın Öyle ışıltılı ki Dönüyorsun Başımı döndürüyorsun Bütün yıldızlar dönüyor Hepsi mi? Bunlarda dönmek mi? Hadi canım Senin yanında? Sen dönüyorsun Başım dönüyor Yüzlerce yıldız düşmüş yeryüzüne Yıldızım sensin

Ben durmaksızın sana bakıyorum Sen arada bakmasan da bana Dönüyorsun Gözlerin çocuk Öylesine kendi halinde Her şeyden haberin var Oysa habersiz gibisin Gözlerin çocuk Takıp beni çocukluğumun peşine, çocuk olmayan yönümü yeniyorsun Takıyorsun beni çocukluğumun peşine, beni gözlerine götürüyorsun

Çocuksun Baştan aşağı heyecanlı Heyecanlar sunuyorsun herkeslere En güzel heyecanı yaşatıyorsun Sen başlı başına bir heyecansın Çocuksun Mutlusun Hiçbir mutluluk yakışmaz hiçbir çocuğun gözlerine bu kadar, sen tebessüm edince Çocuksun Şarkılar söylüyorsun Hiçbir şarkı yakışmaz hiçbir çocuğun dudaklarına bu kadar, sen sözü alınca Mutlusun Şarkı söylüyorsun Bir tıngırtı yankılanıyor kulaklarımda:

‘’Nar tanesi, tanesi de
Sevdiğim bir tanesi
Şu güzeller içinde
Sevdiğim bir tanesi’’

Gözlerin denizler kadar derin Beni alıp kendine götürüyorsun Dönüyorsun Başım dönüyor Yosun kokusu soluyorum gözlerinde Renkli, pullu balıklar… Aman tanrım! Böylesini görmemiştim daha önce Teninde tuzun en yoğun hali Kulaçlarımı tenine doluyorum Balık gibi kayıyorsun Denizi seviyorum gözlerinde

Sen dönüyorsun Arada kayboluyor gözlerin Gözlerim seni arıyor Sen dönüyorsun Şimdi gözlerini görüyorum Gözlerin bir yağmur Yağıyorsun Her yağmura kanmam aslında İşte benim havam Benim havamdan yağıyorsun Belki sıcak, belki ılık Öyle ki düşmüyorsun üstüme Ah bir düşsen üzerime Ah bir düşsen Bir düşsen Düşsen Dışarıda yağmur yağıyor Senin gibi değil

Sen dönüyorsun Arada kayboluyorsun Gözlerim seni arıyor İşte yine buradasın Sen beni görmüyorsun Bile bile kaçırıyorsun bakışlarını Bunu yaparken olağanüstüsün Gözlerini arıyorum Bulduğum zamanlarda anlamlıyım Aksi halde anlamsızım

Sen dönüyorsun Durmaksızın Gözlerini görüyorum Seni görüyorum gözlerinde Bildiğim her şey sensin Duyduğum her şey sensin Özlediğim sensin bu gece Baktığım her şey sensin Dokunduğum sensin Öptüğüm her şey sensin bu gece Ama, yaşamak istiyorum seni Bu gece için mümkün değil Unutmak istiyorum seni Bu gece için mümkün değil Bir bıçak atıyorsun yüreğime Anlamlı bir iz bırakıyorsun bu gece Yoksa nasıl kabul edeceğim varolduğunu

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-31-2007   #2
Ergenekon

çok çok çok güzel, teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-31-2007   #3
_SiYaH_

gerçekten çok gzl paylaşım için tşklr

_APOCALYPTİCA_
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-31-2007   #4
mate

Sen dönüyorsun Arada kayboluyor gözlerin Gözlerim seni arıyor Sen dönüyorsun Şimdi gözlerini görüyorum Gözlerin bir yağmur Yağıyorsun Her yağmura kanmam aslında İşte benim havam Benim havamdan yağıyorsun Belki sıcak, belki ılık Öyle ki düşmüyorsun üstüme Ah bir düşsen üzerime Ah bir düşsen Bir düşsen Düşsen Dışarıda yağmur yağıyor Senin gibi değil

Ama, yaşamak istiyorum seni Bu gece için mümkün değil Unutmak istiyorum seni Bu gece için mümkün değil Bir bıçak atıyorsun yüreğime Anlamlı bir iz bırakıyorsun bu gece Yoksa nasıl kabul edeceğim varolduğunu

çok güzeldi buketcim çok ama çok teşekkürlerrr

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-31-2007   #5
bukettt

ben teşekkür ederim güzel yorumlarınız için
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com