Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
diarraya 7 milyon euro önerdik

"Diarra'ya 7 milyon euro önerdik"

Eski 08-23-2006   #1
%jokér%

"Diarra'ya 7 milyon euro önerdik"

Galatasaray Başkan Yardımcısı, "Şampiyonlar Ligi'ne kalarak, UEFA'dan gelecek parayla 3-4 ayı kurtarırız Başkan Canaydın'la sorunum yok Lens'de oynayan Diarra'ya 7 milyon euro önerdik, ama gelmedi" dedi

Sarı - kırmızılı kafile ile birlikte Prag'a uçan Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat birçok konuda önemli açıklamalar yaptı Polat, Mlada Boleslav'ı eleyerek Şampiyonlar Ligi'ne katılmak istediklerini belirterek, "Bu maç bizim için çok kritik UEFA'dan gelecek garanti parayla önümüzdeki 3-4 ayı kurtarırız" ifadesini kullandı

Teknik Direktör Eric Gerets'in yönetim kurulundan lider oyuncu istediğini vurgulayan tecrübeli yönetici, "Ön liberoda, takımı yönlendirecek, pas dağıtacak bir oyuncu istiyor Ama bulmak çok zor Çünkü bazı oyuncular Türkiye'ye gelmek istemiyorlar Lens'de oynayan Diarra için çok uğraştım, ama bonservisine 7 milyon euro vermemize rağmen Roma devreye girince gelmedi Biz gençlerin de kıymetini bilmeliyiz Bugün Arda'ya Portekiz formasını giydirsen 15 milyon dolar eder Aradığımız özellikte oyuncu bulursak alırız" dedi

'Sadece Fener ve biz'
Adnan Polat, Başkan Özhan Canaydın'la uyum içinde çalıştığını söyledi Polat, "Başkan ile aramızda sorun yok Bir icra kurulu oluşturduk Bu kurul sıkı çalışıyor Birçok konuyu yönetime bildirmeden çözümlüyoruz Ama aldığımız her kararı da yönetim dosya halinde görebiliyor Bu sayede başkanı da rahatlattık Bugün ligde sanıyorum ödemelerini nakit olarak yapan, çek - senet kullanmayan sadece Fenerbahçe ve biz varız" diye konuştu

Galatasaray Başkan Yardımcısı, Seyrantepe'de önemli adımlar attıklarını da vurgulayarak, "Ancak üç yıldan önce bu iş bitmez O zamana kadar Ali Sami Yen'de olacağız Arazinin yapısı nedeniyle Seyrantepe'ye stat yapmak çok zor, fakat bunların hepsini çözeceğiz" ifadesini kullandı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com