Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Romantik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ağlayacaksınız, aşk, hikayesi, yaşanmış

Yaşanmış Bir Aşk Hikayesi (ağlayacaksınız)

Eski 04-05-2007   #1
angelesdream

Yaşanmış Bir Aşk Hikayesi (ağlayacaksınız)

Sabah uyandığında midesinde bir yanmahissetiYanmanın nedeni akşam yedikleri değil,uyanır uyanmaz bugün yapacaklarının aklına gelmesiydiBugün 2 yıldır götürmeye çalıştığı bir birlikteliği bitirecekdiAslında bunuyapmakda geç bilke kalmıştı
'Bitmeli dedi içinden' ,Hergün bu tatsız uyanış bitmeliGenç adam bunları düşünürken suratı şekilden şekile giriyorduSüratle giyinerek dışarı çıktıBugüne kadar hiç bekletmemişti onu,şimdide bekletmemeliydiİstanbul,soğuk ve yağmurlu bir Nisan ayı yaşıyorduGenç adam gök yüzüne bakarak iç geçirdi; 'Bulutlar bizim yaşayacaklarımızı biliyor,onlar bile ağlıyor halimize'
BULUŞMA VAKTİ
Artık Kadıköy iskelesindeydiBirkaç dakikalık beklemeden sonra karşıdan kız arkadaşının geldiğini gördüŞimdi midesindeki ağrı dahada artmıştı
Beşiktaş'a geçtilerYolculuk sırasında hiç konuşmadılarGenç kız,sevgilisinin bu durgunlığuna anlam verememiştiNereden bilecekdi bugünayrılık çanlarının çalacağını
Beşiktaş'a geldiklerinde bir cafede oturdularGenç kız anlamıştı sevgilisinin kendisine bişey söylemek istediğiniBana bir şey mi söylemek istiyorsun'diye sorduGenç adam,gölerini kaçırarak 'Evet' dediGenç kız heyecanlanmiştı,birazda sinirlenerek'Söylesene,ne diye bekliyorsun' dediGenç adam içini çektikden sonra'Sence biz nereye kadar gideceğiz?' diye sorduGenç kız,' Bunu sorma gereğini niye duydun?' diye yanıt verdiGenç adam söze başladı'Birkaç ay önce akşam 2300 sana telefon açıp senim için yazdığım şiiri okumak istemiştimSen bana' Sırasımı şimdi canım yaa,işin gücün yokmu' demiştinBiliyormusun o an nkavt olan bir boksör gibi hissettim kendimiÖzür dileyip telefonu kapatmıştımDaha sonra benden bu şiiri hiç istememiştinGeçenlerde hasta olup yataklara düştüğümde arkadaşlarımla birlikte sende gelmiş,Meral'in 'sen şanslısın,sevgilin sana bakar' sözüne 'İşim yokda sanamı bakacağım,annen baksın'demiştinHatırladın mı?
DUYGUSALLIĞI SEVMEM
Genç kız,'Biliyorsun ben duygusallığı sevmiyorumHem hasta bakıcı gibi göründüğümü kimse söyleyemez' diye yanıtladıGenç adam güldü, 'Evet canım haklısınZaten olmak istesende bu kalbi taşıdığın sürece hasta bakıcı,hemşire falan olamazsın'
Genç adam devam etti'Bana şimdiye kadar kaç kere sabahın erken saatlerinde güzel sözcüklerden oluşan bir mesaj cektin?HiçHatta günün hiçbir saatine çekmedinDuygusallığı sevmeyebilirsinAma sen seni seven insanlarıda mutlu etmeyi sevmiyorsunHalbuki ben senin tam tersine kendimden çok insanları mutlu etmeyi seviyorumSeni tanıdığımdan beri her sabah,her akşam,her gece yani seni andığım her saat tatlı bir mesajım vardı senin için biliyor musun?Seninle ben akla kara gibiyizGenç kız anlamıştı,'Yani ne istiyorsun benden şair olmamımı?'
Genç adam tekrar gülümsedi içindenDün gece ayrılık karaının nekadar doğru olduğunu düşündü 'Hayır' dedi, 'Şair olmanı istemiyorumOlamazsın daBiz ayrılmalıyızAyrılsak ikimiz içinde en hayırlısı bu olacak
Genç kız şaşırmıştı,'Neden ama?Ben seni seviyorumSeninde beni sevdiğini sanıyordum
Genç adam iç çekerek'Hayıt canım,sen beni sevdiğini zannediyorsunEğer beni sevseydin şimdi başka şeyler konuşurduk' dedi
Genç kızın gözleri yaşarmıştıGenç adam cebinden çıkarttığı mendili uzattı,gen kız gözyaşlarını silerek 'Sen bilirsin,umarım beni bir başkası için bırakmıyosundur' dedi
Genç adam'Nasıl böyle bişey düşünürsün, senden başka kimse olmadı ve uzun zaman da olacağını sanmıyorum' yanıtını verdiGenç adam ve genç kız iki sevgili olarak oturdukları bu masada artık iki yabancıydıBirkaç dadika sessizce oturdukdan sonraGenç kız 'Tamam o zaman sana mutluluklar dilerim' diyerek elini uzattıGenç kızın sesi ve eli titriyorduGenç adam, 'İstersen arkadaş kalabiliriz' dediBirbirlerine son kez sarıldılar
BEN DOĞRU YAPTIM
Genç adam doğru yaptığına inanıyorduEve döndüğünde yürümekden bitap bir haldeydiOdasına girdiGece bitmek bilmiyorduSabah erken kalkıp işe gidecekdi,uyumalıydıBirkaç saat sonra uykuya dalmayı başardıSabah 7'de saatin ziline uyandıEvden çıkacağı zaman cep telefonuna baktı,mesaj ve 10 cevapsız arama vardıYorgun olduğu için duymamıştı telefonun sesiniAramalar ve mesaj sevgilisindendiHeyecanla mesajı açtı,şunlar yazıyodu
Sadece onları sevmeyi sevdim
Hepsini onlarsız yaşadımda
Bir seni sensiz yaşayamıyorum
Bu aşkı tek kalpte taşıyamıyuorum
Sana yemin güzel gözlüm bir tek seni sevdim
Ve seni severek öleceğim,elveda birtanem
Genç adam şaşırmıştıOnu tanıdığı günden beri ilk defa şiir alıyodu ve üstelik sabahın beşinde yazmıştıHeyecanla onu aradı,telefonu yabancı bir ses açtıGenç adam ' nalan'la görüşebilirmiyim?' dediAma karşıdaki ağlıyordu,hıçkıra hıçkıra hem deBen onun annesiyim yavrum,kızım bu sabah intihar ettiGece sabaha kadar birilerini arayıp durduSabah odasının ışığını sönmemiş görünce girdimYavrum kendini asmıştı
YIĞILIP KALDI
Genç adam beyninden vurulmuşa döndüBir gün önceki miğde ağrısının iki katını çekiyordu şimdiOlduğu yere yığılıp kaldı
Birkaç ay sonra iki doktor konuşuyordu hastanedeDoktorlardan biri diğerine karşıdaki hastanın durumunu soruyorduDoktor yanıt verdi'Haaa o mu? Üç ay öncegetirdilerKendisi yüzünden bir kız intihar etmişO günden sonra cep telefonunu hiç elinden bırakmamışDevamlı birşeyler yazıp birine yolluyorGeçenlerde merak ettimOuyurken gönderdiği numarayı aradımNumara 3 ay önce iptal edilmişGelen mesajlarda bir şiir varBu adam duygusalmı bilmem ama benim anladığım kadarıyla şiiri yazan çok duygusal biriymiş

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #2
İSİMSİZ KARANLIK

Çok çok güzel bir paylaşım angelesdream, emeğine sağlık
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #3
angelesdream

çok tuhaf birşey farkketım ben ya:)) hiç güleceğim yoktu boyle bir konuyu gördüğümde:))
neyse yorumlarınız için teşekkür edeirm arkadaşlarım beğendığınıze sevındım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #4
doctor88

angel ellerine saglıkkk
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #5
angelesdream

okuduğun için ve yorum yaptığın için teşekkür ederim doktorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #6
speed

eline sağlık angels güzel paylaşm
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #7
angelesdream

Sağol Speed
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com