Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
altından, çığlıklar, dibinden, gelen, ses, sesler, yer, yerin

Yer Altından Gelen Sesler - Yerin Dibinden Gelen Çığlıklar - Yerin Altından Gelen Ses

Eski 09-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yer Altından Gelen Sesler - Yerin Dibinden Gelen Çığlıklar - Yerin Altından Gelen Ses

Ben Çok korktum dinleyemedim bile :(

Ruslar fay hattından gelen kırılma seslerini kaydetmişler Belki inanması güç ama sesler milyonlarca insanın çığlığını andırıyor!!! Rusyada bir kac bilim adami yeraltı tabakalarındaki kırılmaların sesini kaydetmek icin 144 kilometre kuyu kazıyorlar ve bu dinleme cihazlarını yerleştiriyorlarIlkinde cok zayıf frekansta insan sesini duyuyorlar ama böyle bir şeyin mümkün olmayacağını düşündüklerinden ilk etapta bu yerleştirdikleri cihazdan gelen sesler olabilecegi kanaatine varıyorlar

Daha sonra daha yüksek frekanstaki sesleri algılayabilecek cihazı yerleştirdiklerinde hayrete düşüyorlar çünkü yerin dibinden milyonlarca insanın çığlık seslerini yada insan seslerine benzer çığlıkları duyuyorlar Çogu bilim adamı işini bırakıyor

YouTube Video

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com