Sabır Taşı çatlamak üzere

Eski 09-03-2012   #1
VANDETTA

Sabır Taşı çatlamak üzere

10 şehit verdiğimiz bu günde leşleri almaya gelen askeriyenin aracına sözde paçavralarını asan kürtçe apo lehine slogan atan kürtleri,kürt kardeşlerimiz temizlemezse ortada ne yaş kalacak ne kuruYıllar yılı kürtlerin tek bir kefeye konulmasına karşı çıktım durdum,ve halen daha öyle olmaya çalışıyorum ama artık nefret mantığı yenmek üzere,kandile operasyon düzenlemekten aciz askeriyenin ve hükümetin bu vasat tavrı devam ettiği sürece provekatörler çok daha cesaretlenecek ve KİN durmadan büyüyecekMevlam başımıza adam gibi adam getirsin inş

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Sabır Taşı çatlamak üzere

Eski 09-03-2012   #2
karamela

bu pkk illetinin soyu kurusun insallaaaahhhh
bizim ciğerimize ateş düşürdünüz rabbim ocağınızı söndürsün

zemheride taşa taş bile kuytu olurken, sen benim başıma kar yağdırıyorsun

gölge etme, başka ihsan istemez

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-04-2012   #3
[KAPLAN]

Söz konusu sorun uygulanamayan yasalar mı, yoksa yasalarda bu yapılanların bir cezasının gerçekten olmaması mı ? PKK yandaşlarının tek söylediği doğru bu ülkede gerçek manada bir eşitlik olmamasıdır Zira vatan hainleri herşeyi yapabilirken, simit çalan vatandaş yıllarca hapis yatıyor bu ülkede

Şu görüntüdeki kepazeliğe sebebiyet verenler, evlerinde rahat rahat uyurken, ben elimden acaba ne geliyor da yapmıyorum diye düşünerek vicdan azabı çekiyorum

Vatan sağolsun! Şehitler ölmez! Bırakalım efendiler bu işleri Sıkıldım bu sözlerden Maneviyatımızın bu derece sömürüldüğünü görmek midemi bulandırıyor artık

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-10-2012   #4
Kayıtsız
Icontr

türk milletinin başı sagolsuntürk diyorm sadece türkhaladasag duyudan bahsederleryaslı günümizde acımıza yaramıza tuz basan herkimse bu dünyada ve öteki dünyada da huzur rahat tok olmasınkahramanın hapse atıldıgı katilin kalleşinvatan haininin kahraman odugu bir türkiyedeyizatatürk düşmanı türk düşmanıolmamız isteniyor şuan ırakta ıraklı kalmadıgı gibitürkiyede ben türküm demek yasaklanacak türkiyedetürk askeri vurdugumzaman zevk alıyorum diyen şemdin sakıkkalleşin cenazesine giden osman baydemirkatile kucak açan bülent arınçdagda silahlı gezerken milletvekili olan vatana türk halkına ihanet edenler allahtan niyaz ederimki enkısa zaman da belalarını bulurlaratatürk ne yapması gerekiyorda yapmadı yabancı bir ülke yapsa düşmanlıkbukadar olmazkalleşleri avrupa destekliyordu şimdi gerek kalmadı bizim mejlis destekliyornedir bukadar başbakaın cumhurbakanın üfürükçülerinaskere düşmanlıgı ve türk düşmanlıgıtürk olmaktan utanıyorlarsa türkiyede yaşamaktan utanıyorlarsa gitsinlerherne cehenneme giderlerseister irana ister arabistanasaidi nursiyi neredeyse peygamber ilan edeceklerneden sürgün yedi neden ceza aldı geçmişi bilmiyorlarmı şeh saidle isyan çıkaran türk askerini vuran onların yüzünden süleymaniye kerkük musulu kaybettik biri asıldı biri sürgün ve ne yazıkki bizim türk milletinin bazı kesimleri neredeyse tapıyor peygamberimiz sas bıraktı katilin arkasında duruyordini silah ve duygu sömürüsü yaparak tesettürmüş türbanmışcennete böyle girecegiz diyenler yazıklar olsunşuan tesettür diyerek başlarına bagladılarıorta çagda manastırdakirahibelerin ünü formasıdır araştırıney ege halkı geçmişin destanlarla dolukahramanlıklarla dolu neredesiniz
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com