Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji > Rüya Tabirleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ile, rüya, silversea, tabirleri

Silversea İle Rüya Tabirleri

Eski 08-06-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Silversea İle Rüya Tabirleri

Silversea ile Rüya Tabirleri

Arkadaşlar merhaba ben rüyalarınızı elimden geldiğince yorumlamaya çalışacağımRüyalarınızı mümkün olduğunca "en ince detayına" kadar anlatmanız gerekiyorÖrneğin bir araba gördünüzHatırladığınız sürece bu arabanın rengi,modeli,üzerinde çizik var mı,nasıl bir yolda ilerliyor bunun gibi ayrıntılarla açıklarsanız elimden geldiğince rüyalarınıza netlik getirmeye çalışacağımBen ****** ya da falcı değilim bunu belirtmek isterim sadece 6hissime güvenirimSizden herhangi bir kişisel bilgi,dilek vsistemiyorumSadece rüyanızı ayrıntılı anlatınız"Araba gördüm ne demek?"gibi rüyalar yorumlanmayacaktır!

Alıntı Yaparak Cevapla

evimin duvarında kabeyi gördüm..

Eski 01-10-2013   #2
bıcırık

evimin duvarında kabeyi gördüm..

merhaba,
ben rüyamda yatak odasından kalkıp evimin salonuna giriyorum ve salonun duvarının tamamında kabeyi görüyorumsanki duvarda dev bir plazma ekran varmış gibive canlı yayın seyredesiniz ya hani aynen öyle işte kabenin etrafında tavaf eden beyaz giyinmiş insanları görüyorumo kadar şaşırıyorum ki,hayretle kabeye ve oradakilere bakarken birden eşimin ve dini nikahımız kıyılırken eşimin şahidi olan nuh'u görüyorum oradaama onlar tavaf edenlerin arasında değiller hani üst katı var ya balkon gibi oralarda bir yerdeler sanki çok yakından görüyorlar kabeyi ve tavaf edenleri ben eşime sesleniyorum diyorum ki nolur beni telefonla raryıp bana telefonla oradaki sesleri dinlet ben de duyayım orayıeşim bana arkasını dönüyor cevap bile vermiyorbu arada eşimin üzerinde koyu kahve bir pantolon ve gömlek var kıyafeti beyaz değileşim arkasını dönünce o kadar üzülüyorum ki yalvarıyorum nolur dinletsen bana diye,bunun üzerine nuh benim telefonumu arıyor bu arada nuhun kıyafeti beyaz renkhemen açıyorum telefonu bir kuran sesi duyuyorum ki anlatamam insanlar kabeyi tavaf ederken bir erkek sesi kuran okuyor ama ben bugüne kadar ne böyle bir kuran okuma makamı duydum ne böyle bir arap aksanı duydum ne de böyle insanın ciğerine işleyen bir erkek sesi duydumyani tarifi imkansız bir kuran dinledim ve telefonu kapattı nuhnasıl ağlıyorum rüyamda ellerimi ağzıma kapatarak sessizce ya rabbi diyorum bu nasıl bir kuran okuma bu ne kadar güzel bir makam bu ne kadar güzel bir sesgözlerimde yaşlarla uyandımzaten uyku ile uyanıklık arasındaydı rüyam gözlerimi kırpıştırdığımı hatırlıyorum uyurken

bu arada rüyalar yorumlanırken kişinin hal ve durumu göz önünde bulundurulur derler ya

biz eşimle haziran ayından beri ayrıyızve beni 1 talak ile boşadı dinenresmen boşanmadıkzaten son 2 yıldır sürekli kavga edip ayrılıyor 2 ay sonra barışıyor 1 ay beraber kalıp tekrar bir kaç ay ayrılıp tekrar barışıp en fazla 2 ay sonra yine ayrılıyorduk böyle bir kısır döngü içindeydikyani tam 8 aydır tamamen ayrıldıkeve hiç gelmiyor artık1 ay kadar önce eşimin ayrıldığı kadının(yani eski eşinin) kendisine tekrar dönmesi ve benden soğuması için hem bana hem eşime muska yaptırdığını öğrendik zaten eşim o kadının yanına yerleşmiş bizden ayrılıncasamsunda bir hoca bulduk ve muskaları çözdürdükdaha 15 gün falan oldu muskalar çözülelive eşim hala o kadınla yaşıyorbu arada ne çocuğunu ne de beni gözü görmüyor bileve yanında kaldığı kadına asla toz bile kondurmuyorevladına bez ve süt parası bile kavga dövüş alabiliyorumbize karşı bu kadar soğukrüya yorumu yaparken bizim bu durumlarımızı da dikkate alırsanız sevinirim

merakla yorumunuzu bekliyorum çünkü yorumlayacak kimse bulamadım:))

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Silversea İle Rüya Tabirleri

Eski 01-11-2013   #3
Şengül Şirin

Cevap : Silversea İle Rüya Tabirleri

Kendimce rüyanızı yorumlamaya çalışayımGördüğünüz rüya çok hayırlı bir rüyaRüyanıza göre,eşinizden ayrı olmanız sizin için daha hayırlı alacağınız bir haber bunu doğrulamış olacak zatenAllahın izniyle bundan sonraki hayatınız çok güzel olacakçok güzel günler sizi bekliyormoralinizi bozmayın

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com