Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Diğer Forumlar > ForumSinsi Sorunları & Duyurular > Yetkili Alımı ( Başvuru Bölümü )

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başvuru, bilgiler, bölümü, için, istenen, isteyenlerin, müdüralımı, olmak, yetkili

Eski 08-15-2007   #31
feyza

18 yaşındayım,öğrenciyim ve günde ortalama 4 saat internetteyim ve bu süre zarfında da forum sinsiye yararlı olmak beni mutlu eder
özellikle ülkeler ve şehirler bölümünde moderatörlük yapabilirm
şimdiden teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-15-2007   #32
ERen

Alıntı:
[KAPLAN] tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sitemizdeki olumlu geçmişinizin yanı sıra, azimli bir genç olduğunuzu da bize fazlasıyla ispat ettiniz İstekte bulunduğunuz bölümlerin yanısıra ; beyin fırtınası ve full program merkezimizde de yetki almayı kabul ederseniz, müdürlerimizden biri olmanız için başka koşul aranmayacaktır Son kararı size bırakıyorum
kabul ediyorum güveniniz için teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-16-2007   #33
rock_alltime

Alıntı:
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim, ancak yaşınız sitemizde yetkili olabilmek için yeterli değildir Bizi anlayışla karşılayacağınızı umuyorum

Hayırlı akşamlar
Yinede ilgilendiğiniz için teşekkürler:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-16-2007   #34
[KAPLAN]

Alıntı:
ERen tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
kabul ediyorum güveniniz için teşekkürler

Yetkili olduğunuz bölümler aşağıdaki gibidir

Beyin Fırtınası, Full Program Merkezi, Spor Dünyası, Youtube Alemi

İlginizden dolayı teşekkür eder, görevinizin Forumsinsi Ailesine hayırlı olmasını dilerim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-16-2007   #35
[KAPLAN]

Alıntı:
feyza tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
18 yaşındayım,öğrenciyim ve günde ortalama 4 saat internetteyim ve bu süre zarfında da forum sinsiye yararlı olmak beni mutlu eder
özellikle ülkeler ve şehirler bölümünde moderatörlük yapabilirm
şimdiden teşekkürler
Merhabalar Feyza,

Biz de sizi forumsinsi'de yetkili olarak görmek isteriz, ancak yetkilendirilmenizi kabul etmeden önce, bize ilgilenmek istediğiniz bölümlerde en azından 1 hafta neler yapabileceğinizi göstermeniz ; sizi tanımamız açısından iyi olacaktır Bu süre zarfında çalışmalarınız ın yeterli olgunluğa sahip olduğuna ve sitede yeterli zaman geçirdiğinize , kanaat getirirsek ; müdürlerimizden biri olmanız için geriye bir engel kalacağını düşünmüyorum

İyi günler dilerim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-26-2007   #36
bukettt

17 yasındayım,öğrenciyim ve günde ortalama 4 5 saat nette duruyorumforumda sizlere yardımcı olmak isterimaşk sevgi,serbestyoutube alemi,gibi bölümlerde görev almak isterim

teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-28-2007   #37
[KAPLAN]

Alıntı:
bktrul tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
17 yasındayım,öğrenciyim ve günde ortalama 4 5 saat nette duruyorumforumda sizlere yardımcı olmak isterimaşk sevgi,serbestyoutube alemi,gibi bölümlerde görev almak isterim

teşekkürler
Aslında Müdürlük yapmak istediğiniz bölümlerde yeterli sayıda yetkili arkadaşımız bulunmakta, ancak sizi de kırmak istemeyiz

Yetkili olduğunuz bölümler aşağıdaki gibidir :

Aşk & Sevgi, Serbest Forum, Youtube Alemi

İlginizden dolayı teşekkür eder, görevinizin Forumsinsi Ailesine hayırlı olmasını dilerim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-28-2007   #38
bukettt

Alıntı:
Aslında Müdürlük yapmak istediğiniz bölümlerde yeterli sayıda yetkili arkadaşımız bulunmakta, ancak sizi de kırmak istemeyiz

Yetkili olduğunuz bölümler aşağıdaki gibidir :

Aşk & Sevgi, Serbest Forum, Youtube Alemi

ben teşekkür ederim

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Müdür.Alımı İçin İstenen Bilgiler ! (Yetkili Olmak İsteyenlerin Başvuru Bölümü )

Eski 10-28-2007   #39
alper1482

Cevap : Müdür.Alımı İçin İstenen Bilgiler ! (Yetkili Olmak İsteyenlerin Başvuru Bölümü )

16 yasındayımÖğrenciyimGünde ortalama 3-4 saat internette olabiliyorumYetkili olmak istediğim bölümler ''Sinsi resim galerisi,Geyik odası''Forum Sinsi'ye yardımcı olmak beni mutlu eder

Saygılarımla

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-29-2007   #40
[KAPLAN]

Alıntı:
alper1482 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
16 yasındayımÖğrenciyimGünde ortalama 3-4 saat internette olabiliyorumYetkili olmak istediğim bölümler ''Sinsi resim galerisi,Geyik odası''Forum Sinsi'ye yardımcı olmak beni mutlu eder

Saygılarımla
Merhabalar alper1482,

Başvuru bölümümüzde sağlanması gereken koşullar arasında bir yetkilinin en az üç başlıkta yetkilendirilebileceğinden bahsetmiştik Öncelikle bunlardan sadece ikisini yazmışsınız Diğer bir konu ise yetkili olmak istediğiniz bölüm olan Sinsi Resim Galerisine yalnızca dokuz adet konu açmışsınız Bu da bize o bölüme yapabileceğiniz katkı konusunda net bir fikir vermiyor maalesef İlerleyen günler içinde paylaşımlarınıza biraz hız verebilir, hem de yetkili olmak istediğiniz bölümlere tam olarak karar verirseniz ; başvurunuzu tekrar gözden geçiririz İlginizden dolayı teşekkür ederim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-04-2008   #41
hayko26

15 yaşındayım,öğrenciyim, günde 2-3-saat onlane olabilirimyerlimüzik cenneti-yabancı müzik cenneti,anadolu takımları bölümlerinde forumsisnsiye yardımcı olmak istiyorum arz ederim

Eski 03-06-2008   #42
[KAPLAN]

Ailemize katıldığınız süreç içerisinde şüphesiz çok emek sarfettiniz Her ne kadar müdür alımımız için yaşınız kuralımıza uygun olmasa da, sizin için bu durumu önemsiz kılıyorum Zira bundan sonra benzer yaş uygulaması sitemizin eski ve emektar üyeleri için de önemsiz tutulacaktır İki gün içerisinde özel mesaj yoluyla yetkileriniz ve görevleriniz hakkında bilgilendirileceksiniz Ayrıca müdürlük hakkındaki sorularınızı özel mesaj veya msn yoluyla bizzat bana, veya yetkili diğer arkadaşlarımıza sorabilirsiniz

Yetkilendirildiğiniz bölümler: Youtube ve Metacafe Alemi, Anadolu Takımları

Müdürlük görevinizin ailemiz için hayırlı olmasını temenni ederim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-06-2008   #43
hayko26

bu görevi bana layık gördüğünüs için teşekkür ederimsaygılarımla
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-06-2008   #44
suskun

Yeni görevin hayırlı oLsun hayko!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-06-2008   #45
hayko26

teşekkürler arkadaşım
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com