Hayır Duanıza Ihtiyacım Var.

Eski 02-26-2017   #1
Allah'ın kulu

Hayır Duanıza Ihtiyacım Var.

Hayırlı akşamlar, Allah'a inanan seven korkan bütünn kardeşlerim Hepimiz Allah'a sığınıyoruz Eylül ayından beri hayatım tepetaklak oldu Günden güne kaybettim Çalışanlarımi, müşterilerimi iş yerimi, evimi, sevdiğimi, nasil bilirsin deseler 16 yıldır emin güvenilir diye bilinen iş hayatında edindiğim itibarı Aylardır evdeyim Kaybetmediğim tek şey umudum Esmalarla başladığim zikirleri siteden ve başka sayfalardan kitaplardan devam ediyorum Hacet namazlari ile namaza başladım Gece 4 ü buluyor ya da geciyor hemn hemen her gece ibadetlerim Iyi niyetle gönül vererek emek vererek yaptiğim her iyiliğin karşiliği bir ceza olarak dönüyor Bütün rızik kapilarim kapandı Evimi gecindiremiyorum Her seyi erteleyerek yaşiyorum Iş yerimde bir büyü bulunmuştu aldiriş etmedim Gectigimiz günlerde aklima bu geldi Bir miktar saç kirmizi bir iplikle bağlanmis,once şeffaf bi jelatine sonra kagitlara sarilmis Temizlik esnasinda bulunmuştu Su temas ettigindende yazilari dagilmisti Pek kafaya takmadim Şimdi şu yaşadiklarima ve aylardir süren ibadetlerime rağmen günden güne daha kötü gittiğinden hayatim yazmak istedim Kimse icin kolay hayat elbette yok Hangi derdime hangi duayi okuyacagimi sasirmis haldeyim Gönlüm darda gönlüm elimden daha darda Rizik kapilarim kapandigindan işyerim iflas etti kul haklari üzerimde kaldı Gecimimi saglayacak iş bulamiyorum Hep dua ediyorum Bu büyü olayina aklim takildi Üzerimde kötü enerji olabilir mi? Lütfen para ile bu tarz işlere bakan arkadaslar yazmasin Allah şahidimdirki calismiyorum Evde her sey kaçak Su elektrik dogalgaz ve ben anneyim Lutfen hayir dua edebilecek kisiler sesime ses olsunlar Dardayim
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com