Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
katmanlı, rüya

3 Katmanlı Rüya

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

3 Katmanlı Rüya

Merhaba arkadaşlar ben sitenizde yeni sayılırım fakat girdğim günden beri lusid rüya aklımdan cıkmıyor ve bir gün sabah uyandım kahvaltımı ettim ve yattım tekrar

öğrenciyim bi otel odasında kalıyorum yatağım duvara yaslı sola dönük bir şeklde yatıp sıkıca örtünüm ve ağırlık çökünce uykuyua kaldım ve işte ilk lusid rüyam

1KATMAN

evet 1 katmanda aynı şekilde yatağımdan uyandım gerçekten farkszdı yatağımdan aynen yattğım gibi uyandım ve sonra kapım caldı arkdaşlarım geldi laptoplarıyla ben oldkca düzenli birisiyim ve rüyamda odam cok dağınıktı neyse daha sonra gelip otrdular biraz konustuk o kısmı tam hatırlamıyorum ama sonra gittiler fakat bilgisayar mause larnı bırakmışlardı gördüm 3 taneydi ve şekilleri cok farklydı odamdaki masa kare olmasına rağmen rüyamda yuvarlaktı bir mause u aldım elime baktım ve şeklindeki tuhaflığı farkettğimde rüyanın farkına vardım evet farkındaydım fakat bunu anlayınca profsyonel olmadğım için uyandım

2Katman

gerçekten uyandğımı sanmştım fakat öyle değilmiş yine aynı yataktan uyandım aynı şekilde gercek sanıodm uyandım diyordum sonra kafamı kaldırdım ve odamda iççamaşırlı bir kadın gördüm dolaşıyordu ve odamda bir mutfak vardı normalde olmadığı için aklıma hemen geldi bu bi rüya dedim yan tarafta bi sehpa duruyordu üzerinde telefonum vardı havalanmasını istedim ve telefon uctu yine uyandımm

3KATMAN

yada uyandğımı sandım diyelim yatağımdan kalktım giyinip otelden cıktım ve bir baktım ki oldğum yerde değilim

benim memleketimde çarşamba günleri sabahları pazar kurulur

otelden cıktığımda tuhaf bi şekilde sabah 8 civarı pazar kurulurken ordaydım bi pasajın önndeydim hemen farkına vardım rüyanın bi kadın gördüm suratı tuhaftı ondan bana yardım etmesini istedim rüyada olduğumu fakat uyanamadığımı söyledim bana yardım edemeyeceğini söyledi git başımdan dedi bağırıyordum artık paniye kapılmştım uyanamamktan korkuyordum söylenenin aksine istememe rağmen uyanamadım göz kapaklarımı tutup acmaya calısıyor kosuyor kendimi yerden yere vuruyordum uyanmak için ama olmuyordu cok korkmştum ve tam rüya bulanklaşmak üzereyken bi çöpe carpıp aniden uyandm ve uyandğımda sdece 4 dakika geçtğini farkettim cnkü saate bakmştm yatarken

İlk deneyimimdi ve dehşet verici ama muhteşem bir duyguydu

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : 3 Katmanlı Rüya

Eski 10-01-2017   #2
Kayıtsız

Cevap : 3 Katmanlı Rüya

Aynı şeyi bu gün ben de yaşadım Ama tam olarak hatırlamıyorum Bir de benim rüyam 2 katmanliydi 2 Katmana nasil geçtim hatırlamıyorum 2 Katma da aksiyon filmi yaşıyordum Robotlar falan vardı Alevler vardı hertarafta (hatırladığım kadarıyla) Bir süre sonra bunu rüya olduğunu farkettim İlk başta uyanamadım Sonrasında uyandığımda ise yattığım yataktayım Ayağa kalktım etraf lamba açık olduğu için aydınlıktı İç gudusel olarak hemen lambanın düğmesine doğru koştum Düğmeye bastığımda lamba kapanmadı Etraf aynen aydınlıktı Düğmeyi birkaç defa açıp kapandıktan sonra 1katmana geri döndüğümu anladım O an bende uyanamamaktan korktum Bilincim gerçek dünyaya açmak için zorluyorum ama açılmiyordu Sonrasında ise anneannem in namaza kaldirmasiyla uyandım Her şey aynı Başlangıç filmindeki gibi idi Ama itiraf etmeliyim ki çok heyecanlı ydi
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com